Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#16 2012-06-06 20:13:53

Danny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 19
Punktów :   

Re: Danny x Luka

Wiedział, że będzie długo żył, ale nie miał pojęcia jak jego życie będzie się toczyło. Czy za kilka lat nie zostanie chory, albo coś. Takie pesymistyczne myśli.
Czyli to co zwykle. Wstał i poszedł za nim rozglądając się dookoła. Szedł za nim starając się nie zgubić swego przewodnika, co nie było w tym momencie trudne.
Starał się nie wywrócić na schodach, tak, w jego przypadku nawet to mogło się zdarzyć. Kiedy wszedł do środka zamknął za sobą drzwi i zdjął buty.
-Mogę prosić wody, gazowanej?- podrapał się po policzku i wszedł dalej

Offline

 

#17 2012-06-06 20:49:01

Luka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-02
Posty: 49

Re: Danny x Luka

-Pewnie - odpowiedział, już po chwili znajdując się przy lodówce. Wyciągnął butelkę i nalał wody do wcześniej wyciągniętej szklanki. Podał szkło nowemu znajomemu i usiadł na kanapie. Wskazał miejsce obok siebie nie mając jakichkolwiek złych zamiarów, rzecz jasna.
-Nie zjem cię - stwierdził po prostu, przewracając oczami. - W takim razie, mówiłeś że jesteś magiem, masz jakąś specjalność? - zapytał, unosząc nieznacznie brwi. Nigdy nie pogłębiał swojej wiedzy na ten temat, tylko pobieżne informacje.


Chciałbym się jeszcze powłóczyć z Tobą, póki żyjemy i mam Cię obok.
Złączyć się jednym przyjemnym deszczem, pochodzić razem nocą po mieście.
Zimnym zachłysnąć się majem, siedzieć i patrzeć na nasze tramwaje.
Wypić z worka oranżadę i wyprowadzić się na stałe.

Offline

 

#18 2012-06-06 21:14:32

Danny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 19
Punktów :   

Re: Danny x Luka

Mimo wszystko czuł się odrobinę niezręcznie. Westchnął i z uśmiechem na ustach wszedł do dużego salonu. Kiwnął głową by podziękować. Upił kilka łyków wody i zaczął obracać szklankę w dłoni.
-No dobrze, wierze ci- raczej nie powinien mu niczego zrobić, więc bez żadnego zastanawiania się usiadł obok niego na ładnej kanapie. Ustawił szklankę na stoliku przed nimi.
Wzruszył ramionami –Nie mam żadnej takiej- coś tam umiał i tyle.

Offline

 

#19 2012-06-06 21:32:58

Luka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-02
Posty: 49

Re: Danny x Luka

Przesunął palcami po swoich przydługich włosach, zaczesując je trochę w tył, chociaż w efekcie i tak kilka kosmyków ponownie znalazło się na jego twarzy. Powinien zacząć je wiązać, albo od razu ściąć.
-A co cię w tym najbardziej interesuje? - Cóż. Gdyby luka kształcił się magicznie, zdecydowanie popracowałby nad uzdrawianiem, czymś jeszcze z pewnością, ale nad tym w pierwszej kolejności, ale to tylko takie gdybanie.


Chciałbym się jeszcze powłóczyć z Tobą, póki żyjemy i mam Cię obok.
Złączyć się jednym przyjemnym deszczem, pochodzić razem nocą po mieście.
Zimnym zachłysnąć się majem, siedzieć i patrzeć na nasze tramwaje.
Wypić z worka oranżadę i wyprowadzić się na stałe.

Offline

 

#20 2012-06-06 21:40:34

Danny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 19
Punktów :   

Re: Danny x Luka

Zaczął się bawić kosmykiem włosów chłopaka, który spokojnie opadał mu na policzek. Miały naprawdę ładny kolor, oczywiście nie powiedział tego na głos
-Uzdrawianie innych, a także umiejętność wytwarzania ognia, póki coś się nie spali-powiedział cały czas na niego spoglądając
Puścił ten kosmyk zdając sobie sprawę, że może być nachalny. Tak odrobinę.
-Co cię interesuje? Tak ogółem?-

Offline

 

#21 2012-06-06 21:47:58

Luka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-02
Posty: 49

Re: Danny x Luka

Luce to nie przeszkadzało, na jakieś gesty kierowane w jego stronę często nie zwracał uwagi, albo wręcz przeciwnie, odrzucał je i spotykało się to z jego niezadowoleniem. W takim razie Danny mógł się czuć zaszczycony iż nie został odrzucony.
-W zeszłym wieku dużo podróżowałem, to było dość ciekawe - wypowiedział, po momencie zastanowienia. Tak, zdecydowanie lubił podróżować, poznawać kulturę innych zakątków świata, języki, ludzi. Mimo pozornego znudzenia był osobą stosunkowo ciekawską.


Chciałbym się jeszcze powłóczyć z Tobą, póki żyjemy i mam Cię obok.
Złączyć się jednym przyjemnym deszczem, pochodzić razem nocą po mieście.
Zimnym zachłysnąć się majem, siedzieć i patrzeć na nasze tramwaje.
Wypić z worka oranżadę i wyprowadzić się na stałe.

Offline

 

#22 2012-06-06 22:01:19

Danny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 19
Punktów :   

Re: Danny x Luka

Tak, gdzieś tam w środku cieszył się, że mógł tak sobie siedzieć obok tego stworzenia i dotykać jego włosów, ciała. Przygryzł wargę i po chwili napił się wody, która ciągle stała na swoim miejscu, nie żeby miała gdzieś odejść. Chociaż nic nie wiadomo, to miejsce jest pełne magii.
-To opowiadaj- tak, bardzo lubił słuchać opowieści innych ludzi. Usiadł w siadzie skrzyżnym i oparł się wygodnie o kanapę i zaczął go obserwować.

Offline

 

#23 2012-06-06 22:14:20

Luka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-02
Posty: 49

Re: Danny x Luka

- To może... urodziłem się w Japonii, co raczej wywnioskowałeś z mojego wyglądu, mieszkałem tam z dwadzieścia lat i w tym momencie, mniej więcej moje ciało przestało się starzeć. Wiadomo, wielkie zdziwienie, a później wyjechałem do Hiszpanii, długo tam nie zabawiłem. W sumie chyba najmilej wspominam Norwegię, poznałem tam dwójkę nefilimich, było całkiem nieźle, a później wyjechałem Stanów, wiesz, po stu osiemdziesięciu dziewięciu latach trafiłem tutaj, chociaż i po czasie znajdę sobie jakieś nowe, ciekawe miejsce - zakończył swoją wypowiedź, ubogą w szczegóły, wzruszeniem ramion. Przywykł do słuchania, a nie opowiadania, zadawanie pytań, także mogło być.

Ostatnio edytowany przez Luka (2012-06-06 22:16:37)


Chciałbym się jeszcze powłóczyć z Tobą, póki żyjemy i mam Cię obok.
Złączyć się jednym przyjemnym deszczem, pochodzić razem nocą po mieście.
Zimnym zachłysnąć się majem, siedzieć i patrzeć na nasze tramwaje.
Wypić z worka oranżadę i wyprowadzić się na stałe.

Offline

 

#24 2012-06-06 22:42:44

Danny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 19
Punktów :   

Re: Danny x Luka

Wpatrywał się w niego słuchając pojedynczych słów, które układały się w spójną całość. Jego historia życia musiała być ciekawa, takich istot zawsze była.
Zwiedził kilka ciekawych miejsc, a przynajmniej tak wynikało z tej opowieści. Danny nie ruszał się z NY uważał to za całkiem ładne miejsce, ale kiedyś chciałby wyjechać do Hiszpanii. Albo w jakieś ładne miejsce. Miał nadzieję usłyszeć jakieś szczegóły, a nie...
-To ciekawe, tutaj jak długo chcesz zostać?-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gothicsite.pun.pl www.mytupijemy.pun.pl www.or-cosinus.pun.pl www.wsrh-cup.pun.pl www.stoppiwu.pun.pl