Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2012-07-29 00:14:10

James

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 842
Punktów :   

Re: Diego x James

Uniósł brwi. Czemu on tak...
- Co się stało? Przecież Cię nie zjem... Chociaż nadal jestem głodny. Daj, chcę posłuchać! - Spuścił nogi z łóżka. Jest uparty jak osioł. Jego szpiczaste uszy odstają lekko, a potargane włosy nadają jego buzi zabawny wygląd.


"Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cnoty. "           

                                                                                     Stephen King

Offline

 

#17 2012-07-29 02:09:27

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 208
Punktów :   

Re: Diego x James

Diego spojrzał na niego i westchnął. Chce słuchać? Niech słucha. Podszedł bliżej i wyciągnął ze spodni swoją koszulę, na chwilę ukazując nieźle wyrzeźbioną klatkę piersiową. Przyłożył do niej urządzenie, wstrzymując oddech. Patrzył przed siebie smutnym, pustym wzrokiem. W końcu fakt, że nie był człowiekiem bolał go bardziej niż wszystko inne.
-Prosze. A teraz pozwól mi iść do innych pacjentów - powiedział cicho, całkowicie tracąc humor.


-Myślisz, że mnie zmanipulowałeś, żebym poszła z Tobą?
-Nie. Myślę, że Ty zmanipulowałaś mnie, bym myślał, że zmanipulowałem Cię, byś poszła ze mną.

Offline

 

#18 2012-07-31 21:17:06

James

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 842
Punktów :   

Re: Diego x James

Jamie przyłożył urządzenie uśmiechając się szeroko. Nagle uśmiech spełzł z jego twarzy.
- Ej, nie bije... Czemu tak?


"Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cnoty. "           

                                                                                     Stephen King

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gameliaforum.pun.pl www.wkpf.pun.pl www.wirtualnapolityka.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl www.tntdb.pun.pl