Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#1 2012-05-13 13:02:52

Carrigan

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 136
Punktów :   

Karta postaci

Dobra pysiaki, bo z tego ci widzę, co nowa postać to bardziej wyjebana w kosmos. Nie chciałam tego robić, ale niestety mnie do tego zmusiliście, bo jak tak dalej pójdzie, będziemy mieli same nieśmiertelne, zajemadafakabiste, wyjebane w kosmos tytanowe postacie, którym nic nie będzie można zrobić. Tak więc wprowadzam punkt UMIEJĘTNOŚCI. Szczegóły niżej. Jeśli jakieś pytania są, chętnie wytłumaczę. Przepraszam, ale myślę że w ten sposób będzie lepsza zabawa.


Schemat karty postaci jest przykładowy. To o ciebie zależy jak wyglądać będzie karta, ale powinny się w niej pojawić podstawowe informacje jak:


Zdjęcie - zdjęcia nie bardzo się tu sprzedają. Najlepiej jakiś wyrąbany w kosmos art :)
Imię i nazwisko
Pochodzenie
Wiek - w zależności od rasy
Rasa - do znalezienia w podstronie "Rasy". 
Status - do znalezienia w podstronie "Status"
Umiejętności - muszą być one związane ze statusem twojej postaci. Nie zabraniamy też umiejętności nie związanych ze statusem twojej postaci, przykładowo 'hodowanie kwiatów doniczkowych' (ja na przykład nie umiem <__< ), jednak pamiętaj, by, jeśli przykładowo wybierzesz klasę złodzieja, twoja postać posiadała taką umiejętność, jak złodziejstwo. Każda postać ma na wstępie 20 punktów do rozdania na różne umiejętności, najczęściej związane ze statusem. Za każde 100 postów na forum, możesz sobie dodać 1 punkt umiejętności. Maksymalna ilość punktów na jedną umiejętność: 15. UWAGA! By dodać punkty dla swojej postaci, podliczamy tylko te posty, które są na jednym koncie, nie sumujemy wszystkich!
Charakter
Wygląd
Dodatkowe informacje



na zmianę kart macie czas tygodnia. od dzisiaj (21.05 do następnego poniedziałku, 28.05)

Offline

 

#2 2012-05-21 21:30:42

Razjel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 53
Punktów :   

Re: Karta postaci

R.I.P. Kaktus Stefan

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.d2fantasy.pun.pl www.pokefun.pun.pl www.wrestlingforumgame.pun.pl www.wwefight.pun.pl www.zumico.pun.pl