Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#1 2012-05-14 19:00:07

Samael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 227
Punktów :   

Kolejny rozwydrzony dzieciak.

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2011/343/1/4/91211_by_creature13-d4il9of.jpg

As I get closer
my dreams get farther
I climb that ladder
but you kick it over
As we throw water
you give me vinegar
When I drink your medicine
it just makes me sicker
I dug a hole so deep
I´m gonna drown in my mistakes
Can't even sell my soul
'Cause it ain´t worth shit to take
I got the devil on my shoulder (over and over)
And I just can´t sink any lower (lower and lower)
The hounds of hell are getting closer (closer and closer)
I got the devil on my shoulder (over and over)
Follow that rainbow
my lucky omen
There ain´t no pot of gold
Just copper tokens
I found the key to life
the lock was broken
All my accomplishments
Are best left unspoken
I dug a hole so deep
I´m gonna drown in my mistakes
Can't even sell my soul
'Cause it ain´t worth shit to take
My horror story
is nearly over.
I said I´m sorry
But I was sober.
I beg for mercy
From my internal friend.
The one that drives the nails
into my coffin.


Billy Talent - Devil On My Shoulder



Ten słodki dzieciaczek, złoty chłopiec. Ten, który zawsze miał zajebiste wyniki w nauce, ten sam, który miał pod nosem tysiące dziewczyn, a i tak nie chciał żadnej z niej. Artysta, egoista i chuj wie kto jeszcze. I ten, którego wypierdolili z domu w wieku osiemnastu lat. Co z tego, że przespałem się ze swoim kuzynem? No po prostu przesada. To nic złego! A to, że zostaliśmy przyłapani przez szefa swoich rodziców, to już inna sprawa...no ale żeby tak po prostu wyrzucić mnie na zbity pysk?! Wiecie... Rodzice potrafią być naprawdę okrutni. Tak więc, jestem tu i teraz, by siać zło i zniszczenie, a co! Jak już szaleć to na całego. W końcu i tak pójdę do piekła. W sumie, to będzie tam tam o wiele lepiej niż w niebie. Przynajmniej będę mieć ciepło, no!
Co ja robię w samym sercu Nowego Yorku? Bawię się. W postaci jakże uroczego chłopca, trzeba dodać. Kuszę i zwodzę, jak to ja. Bo i kto podejrzewałby takiego słodziaka o cokolwiek złego? Ludzie są głupi. Nie widząc nic w okół. Nie dostrzegają męskiej dziwki, nawet jeśli jest przed nimi. Smutne. W sumie, to nawet mi tych wszystkich idiotów żal! Jestem drogi, jednak jeśli zapłacisz odpowiednią sumę, zapewniam cię, że się nie zawiedziesz.
Moje imię, jest imieniem upadłego anioła, który tak naprawdę, jest do mnie bardzo podobny. Bo to podobno on kusił Ewę jabłkiem, to on spłodził Kaina. Występuje jako oskarżyciel nie mający litości. Jego gniew objawia się poprzez wojny trzęsienia ziemi, taj­funy, powodzie, pożary oraz wszelkie kataklizmy. A jak ja się wkurwię, zapewniam cię, że jest podobnie! Jest aniołem pustyni i skorpionów, którym posyła się kozła ofiarnego, naładowa­nego grzechami narodu. Jest wykonawcą bo­skich kar i bożej sprawiedliwości, lecz w efekcie zawsze następuje oczyszczenie i szansa na zbudowanie nowego ładu i czystego ducha. Jest uosobieniem gniewu i kojarzony jest z prostytucją. A ja, zdecydowanie coś o tym wiem.

Imię / nazwisko: Samael / Fallen
Wiek: 19 lat
Edukacja: student medycyny
Pochodzenie: NY
Oczy / włosy / wzrost / waga: niebieskie / blond / 175 cm / 52 kg
Tatuaże / kolczyki: - / tunele w uszach
Uzależnienia: papierosy, alkohol
Praca: okazyjny model, męska dziwka
Miejsce zamieszkania: wypasione poddasze w starej kamienicy, która się rozpierdala


Czemu medycyna? Bo lubię kroić ludzi. Lubię patrzeć na ich cierpienie. A szpital jest idealnym miejscem z którego mogę to obserwować. Nazwiesz mnie chucherkiem? Dzięki, no po prostu zajebiście... Tylko wiesz, że siły mam dość sporo, a i jestem zajebiście dobrze wysportowany? A teraz zbieraj swoją szczękę z podłogi i płać! Myślisz, że poszedłbym z tobą do łóżka za darmo? Ha, twoje niedoczekanie!

____________________________
[karta żywcem ściągnięta z tego samego bloga, tyle, że z sekcji Nowy York. Mam jednak nadzieję, że Samael dobrze się tu przyjmie

Ostatnio edytowany przez Samael (2012-05-14 19:08:45)


Skoro i tak jestem w piekle, to mogę chociaż trochę poszaleć przed śmiercią?

Offline

 

#2 2012-05-14 20:21:27

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

Jestem ślepa *-* A myślałam, że nie dojdzie do tego przed dwudziestką. Boszzz. Jakieś pomysły na wątek? Zacznę, tylko coś mi podrzuć ; D]


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#3 2012-05-14 20:41:57

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

[Dobra, już zaczynam ^ ^]


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#4 2012-05-14 21:15:35

Maxwell Davis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 78
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

[A dziękuję. Również jestem oczarowana panem Samaelem i jego imieniem. Jakiś pomysł na wątek?]


Masz rację. Polityka i seks sprowadzają się w sumie do jednego – do pieprzenia.

Offline

 

#5 2012-05-14 21:29:20

Maxwell Davis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 78
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

[No way. Max prędzej odgryzłby sobie rękę, niż zapłacił za seks. xD A tak poważnie... możemy uznać, że ktoś mu zrobił prezent (ciekawe kto, przecież ten drań nie ma znajomych, ale mniejsza) i zamówił Samaela na jeden wieczór. I tu się pojawia problem, ponieważ Davis... ale to już w praniu wyjdzie. Zaczniesz, czy ja mam to zrobić?]


Masz rację. Polityka i seks sprowadzają się w sumie do jednego – do pieprzenia.

Offline

 

#6 2012-05-15 19:20:25

Ian Midgaard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

Jasne, że jestem chętna, zwłaszcza przy takiej zajebistej postaci. Powiązanko może? Czy jedziemy od razu?


" - O matko elektryfikacyjna dajcie mi kanapkę z prądem to popieszczę tego skurwysyna!"

Offline

 

#7 2012-05-15 19:53:33

Ian Midgaard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

Bliższe kontakty? Były, niedoszły, klient? A może osobisty dostawca?


" - O matko elektryfikacyjna dajcie mi kanapkę z prądem to popieszczę tego skurwysyna!"

Offline

 

#8 2012-05-16 21:55:58

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

A dobrywieczór. Jejku, ale hipsta sweterek na arcie ;>. A co do wątku nie masz może jakiś pomysłów? Można by coś powiązać w związku z modą, ale temat wypadałoby pogłębić, uczynić jakimś cholernie ciekawym. Teraz jestem na chwilę, mam coś jeszcze do załatwienia, także myśl zawzięcie i możemy zacząć wątek późniejszym wieczorem.


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#9 2012-05-16 23:43:09

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

A gdyby się znali jeszcze przed sesją i właśnie na niej się spotkali? Jakaś przelotna znajomość wcześniej, która powinna skończyć się po jednej nocy, a tu nagle pod drzwiami studia Markovicha staje ów znajomy pan. Co sądzisz?


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#10 2012-05-17 00:13:52

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

Mogę prosić o zaczęcie? Ja teraz jestem do kitu olejowego i nawet gdybym próbowała, wiele z tego by nie wyszło. Bida niestety.


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#11 2012-05-17 18:55:15

Ian Midgaard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

Jestem jak najbardziej za ^^


" - O matko elektryfikacyjna dajcie mi kanapkę z prądem to popieszczę tego skurwysyna!"

Offline

 

#12 2012-05-17 19:46:37

Ian Midgaard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

Dobra, dobra, zaraz coś wykminię xD na minę kota ze Shreka mam ochotę powiedzieć "co ja paczę?" xD


" - O matko elektryfikacyjna dajcie mi kanapkę z prądem to popieszczę tego skurwysyna!"

Offline

 

#13 2012-05-17 19:56:30

Ian Midgaard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

Jesteś już... [ uwaga, Ianowa liczy, więc niezbędny jest schron przeciwatomowy xD] 8 osobą, która mnie kocha! xD Ołtarzyk chcę!


" - O matko elektryfikacyjna dajcie mi kanapkę z prądem to popieszczę tego skurwysyna!"

Offline

 

#14 2012-05-17 20:08:21

Ian Midgaard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

Wstążeczki zacne są xD ale byle nie różowe, bo popełnię samobójstwo patyczkiem do lodów!


" - O matko elektryfikacyjna dajcie mi kanapkę z prądem to popieszczę tego skurwysyna!"

Offline

 

#15 2012-05-17 20:12:08

Ian Midgaard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kolejny rozwydrzony dzieciak.

Muahaha! xD *mhroczny śmiech obłąkanego chomika*


" - O matko elektryfikacyjna dajcie mi kanapkę z prądem to popieszczę tego skurwysyna!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.matematyka2010.pun.pl www.zygzag.pun.pl www.boxmanager.pun.pl www.gim2wswaju.pun.pl www.pokiniaki.pun.pl