Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

  • Index
  •  » Postacie
  •  » Na tym świecie nie znam nic bardziej tajemniczego od wody.

#1 2012-05-16 18:48:45

Mizu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-16
Posty: 50
Punktów :   

Na tym świecie nie znam nic bardziej tajemniczego od wody.

MUZYKA


http://img59.imageshack.us/img59/9034/mizu1.jpg

Mizu… Mizu pojawił się pod koniec XIX wieku w okolicach wodospadu Hannoki. Chłopak został tam przyzwany przez chłopca – maga, kiedy ten szkolił się w przywoływaniu żywiołaków, problemem było to iż nie umiał ich odwołać.
Wystraszony, młody mag nie wiedział co robić, mógł prosić o pomoc swego nauczyciela, jednak po zastanowieniu uznał iż Mizu zostanie Mizu. Tłumacząc: chłopiec nadał żywiołkowi imię, pomógł nauczyć się zmieniania postaci jak również ludzkiej mowy i innych ludzkich zachowań.
Szkopuł tkwił w tym iż młody mag kiedyś postanowił wyruszyć w świat, bez przyjaciela, więc Mizu przez jakiś czas żył sobie sam, jako mały, szary człowieczek. Jednak z czasem i to mu się znudziło, więc zechciał poznać różne miejsca, nie w poszukiwaniu starego przyjaciela, lecz w poszukiwaniu nowości.

Mizu… Mizu jest zmienny. Jak woda. Raz radosny i porywczy, raz zamyślony i smętny, raz potrzebujący czułości, raz odpychający kogokolwiek. W takim razie zależy na jaki humor chłopak będzie akurat miał i jak się trafi.

Mizu… Mizu ma wodniste oczy i długie, sięgające do pasa, białe włosy, które często związuje w kucyk lub splata w warkocz. Lubi swój wygląd, ponieważ przyzwyczaił się do tego jaki jest. Chłopak jest szczupły. Wąskie biodra i szczupła sylwetka jak również długie włosy nadają mu nieco kobiecego wyglądu. Mizu jest dość wysoki, bo ma sto osiemdziesiąt dziewięć centymetrów wzrostu. Drobny nosek pod którym znajdują się pełne usta powodują iż nie wygląda jak mężczyzna, co sugerowałby wiek, lecz jak chłopiec.

Mizu… Mizu mieszka teraz w Nowym Jorku i podjął się studiów na kierunku biologicznym, dorabia jako ktoś w rodzaju sekretarki szefa firmy reklamowej. Ma tyle pieniędzy by starczyło na wszystkie jego wydatki. Żyje całkiem zwyczajnie, mieszkanie, leniwy kot, praca, nauka, studia. Tyle mu wystarcza by nieraz prawie zapomnieć iż jego osoba jest nieco wyróżniająca się.

Mizu... Mizu potrafi zmieniać postać (+7) oraz kontrolować wodę (+7), to przede wszystkim. Poza tym nie jest raczej silny (+2), ale to można mu wybaczyć, bo jest urokliwy (+4).

Mizu… Mizu ma swoje dziwactwa.  Na przykład nie lubi kiedy w pomieszczeniu jest za ciepło, albo za sucho. Chłopak bardzo często wręcz odsuwa się od osoby która trzyma zapałki bądź zapalniczkę, nie lubi ognia, boi się go. Mizu wręcz uwielbia spędzać czas w wannie, można uznać iż podczas kąpieli nawet jego skóra staje się nieco przeźroczysta, bo ten niemal się z cieczą zlewa.

Mizu… Mizu się teraz już żegna i posyła Wam figlarny, pełen słodyczy uśmiech.

http://img443.imageshack.us/img443/5852/mizu2.jpg

Ostatnio edytowany przez Mizu (2012-05-24 20:31:42)


Szeptem na ucho powiem że
Że ja, ja się tego wyrzekam...

Offline

 

#2 2012-05-16 18:52:04

Samael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 227
Punktów :   

Re: Na tym świecie nie znam nic bardziej tajemniczego od wody.

kolejna ciekawa postać . masz może ochotę na wątek z jakże nie-anielskim aniołkiem?


Skoro i tak jestem w piekle, to mogę chociaż trochę poszaleć przed śmiercią?

Offline

 

#3 2012-05-16 19:07:48

Samael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 227
Punktów :   

Re: Na tym świecie nie znam nic bardziej tajemniczego od wody.

tak, Creature13 etam, nie jest źle, Mizu nawet ciekawy jest, no. muszę przyznać, że mi się podoba ten pomysł, może być.


Skoro i tak jestem w piekle, to mogę chociaż trochę poszaleć przed śmiercią?

Offline

 

#4 2012-05-16 19:15:27

Samael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 227
Punktów :   

Re: Na tym świecie nie znam nic bardziej tajemniczego od wody.

a pfff xD niech ci będzie


Skoro i tak jestem w piekle, to mogę chociaż trochę poszaleć przed śmiercią?

Offline

 

#5 2012-05-16 19:27:07

Samael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 227
Punktów :   

Re: Na tym świecie nie znam nic bardziej tajemniczego od wody.

Na większą nie licz xD


Skoro i tak jestem w piekle, to mogę chociaż trochę poszaleć przed śmiercią?

Offline

 

#6 2012-05-19 00:56:37

Sylwester Belajev

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 72
Punktów :   

Re: Na tym świecie nie znam nic bardziej tajemniczego od wody.

[Czy ja widzę Kadajaaa? O Matko, jak ja uwielbiam Final Fantastyyy! Wątek? ;D]


-Pomyślałam sobie, że logo z głową warchalaka było by bardziej reprezentatywne.
-Nikt nie docenia świńskiego ryja w logotypie! Mój ojciec nigdy nie ogarniał zagadnienia chlewu.
Nic nie wiesz o maciorach, wyciorach, buciorach i pilnikach do paznokci!

Offline

 

#7 2012-05-20 19:53:37

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Na tym świecie nie znam nic bardziej tajemniczego od wody.

Chęć na wątek z Lucyferem?


You never know how much time you'll have.

Offline

 
  • Index
  •  » Postacie
  •  » Na tym świecie nie znam nic bardziej tajemniczego od wody.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutojutsu.pun.pl www.baniciaoc.pun.pl www.radio-hajnowka.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.sport-video.pun.pl