Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#1 2012-05-20 23:29:49

Alexander

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-20
Posty: 97
Punktów :   

There is so much magic all around me.

http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2011/035/6/0/i__m_cooler_than_alex_by_audreydutroux-d38rvep.jpg
Hello. My name is Alexander Gray. Better remember that name.

Był sobie chłopiec, który narodził się z dziecia nocy i ojca ognia. Jego włosy były równie ciemne, jak nocne niebo, a oczy niebieskie, ciemne jak zmierzch, a skóra jasna, niczym papier, mleko. A w jego żyłach płynął czysty ogień, lawa, która paliła wszystkich, tylko nie jego. I właśnie ten ogień sprawił, że Alex był, jaki był. Bo w jego żyłach płynął ogień, a w oczach płynny zmierzch.
Noc uczyła go, jak radzić sobie pośród dzieci ziemi, jak ich oszukać i czerpać z nich moc. Nauczyła go też, jak przywołać dzieci piekieł, by te podzieliły się swoją wiedzą. Przywoływała też dzieci wody, które chłopcu nie przypadały do gustu, tak samo jak dzieci wiatru, czy ognia. Te ognia lubił najbardziej. Rozumiał je. A jednak, mógł mieć nad nimi kompletną władzę. I to mu podobało się najbardziej.
Ogień nie nauczył go zbyt wiele. Pokazał jedynie, że nie warto liczyć na innych, bo oni i tak odchodzą. Pokazał, że nie ważne są twoje dzieci, a jedynie powrót do swojego własnego świata. A Noc, która nie miała serca by go zatrzymać, pozwoliła mu odejść. Do miejsca, skąd później chłopiec przywoływał dzieci ognia, tak bardzo podobne, do jego ojca. Którego szczerze za to odejście nienawidził.
I chłopiec rósł, powoli stając się mężczyzną o niezwykłej mocy. Umiał już wszystko, co było mu potrzebne do życia i wciąż się uczył. Uczył się kolejnych to zaklęć i rytułałów, by dorównać Nocy. Jednak, Noc pewnego dnia została pokonana. A chłopiec, który już nie był chłopcem, został kompletnie sam. Pozbawiony rodziców. Pozbawiony wiary w innych. Zupełnie wyprany z uczuć...


Jednak, to było wieki temu. A to była tylko głupia bajka dla dzieci, którą opowiada się im na dobranoc. Teraz nadchodzi prawdziwe życie! Kim jest ten chłopiec, o którym ci opowiedziałem? Jeszcze się nie domyślasz? To ja, idioto. To ja jestem Alex. Zrodzony z Nocy i Ognia. Innymi słowy, z czarownicy, Neleen, mojej matki i żywiołaka ognia, Ramsa. Wybuchowe połączenie, muszę przyznać. Teraz jest zupełnie inaczej. Bawię się życiem. W końcu, dobrze być największym czarownikiem w całym Nowym Jorku. Cieszmy się życiem, kochani. Bo zaraz może się zjawić jakiś skurwiel (czyt. - ja. wiadomo.) i wam je zniszczyć! Zajmuję się przyzywaniem demonów dla własnych potrzeb. Jestem wystarczająco silny, by sobie na to pozwolić. Jeszcze żaden nie zdołał się wyrwać spod mojej kontroli. Oczywiście, nie ryzykuję też zbytnio. Mam pod sobą kilka żywiołaków, prawdziwych słodziaków. Wszystkie są żywiołakami ognia, oczywiście. W końcu, to jest mój żywioł. Kimże bym był, gdybym tego nie akceptował?

IMIĘ I NAZWISKO: ALEXANDER GRAY
WIEK DUCHOWY: PONAD 700 LAT
WIEK LUDZKI: KOŁO 20 LAT
WZROST: 185CM
WAGA: PRAWDIDŁOWA
KOLOR OCZU: GRANAT
KOLOR WŁOSÓW: CZARNY
STATUS SPOŁECZNY: PRYWATNY PSYCHOLOG
MIEJSCE W HIERARCHII W NY: NAJWYŻSZY MAG

Ostatnio edytowany przez Alexander (2012-05-20 23:32:10)


Ba­wisz się słowa­mi. Upa­jasz się ni­mi. Słowa­mi chcesz zastąpić nor­malne, ludzkie uczu­cia, których w to­bie nie ma.

Offline

 

#2 2012-05-20 23:47:13

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

[Nieźle zrobiona karta, podoba mi się pan mag.]


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#3 2012-05-20 23:56:52

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

Jeżeli tylko masz jakiś pomysł jak możemy ich spotkać to pewnie, że tak ^ ^


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#4 2012-05-21 00:12:23

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

[Nie wierzę xd własnie miałam powiedzieć, że w razie czego możemy właśnie coś takiego zrobić *-* Nie czytaj mi w myślach, no! Poza tym masz arta, którego miała moja postać na SOY Już zaczynam wątek]


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#5 2012-05-21 15:55:04

Sylwester Belajev

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 72
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

[O! Miło mi się kojarzą te arty, wątek?]


-Pomyślałam sobie, że logo z głową warchalaka było by bardziej reprezentatywne.
-Nikt nie docenia świńskiego ryja w logotypie! Mój ojciec nigdy nie ogarniał zagadnienia chlewu.
Nic nie wiesz o maciorach, wyciorach, buciorach i pilnikach do paznokci!

Offline

 

#6 2012-05-21 17:27:13

Vilius Kairelis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 114
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

Czy ja wiem czy taki fajny... Z pewnością ociupinku niewychowany . Masz może jakiś pomysł na powiązanie? Bo z jednej strony chłopina moja taka mało znacząca, a z Twojego maga niezła szycha.


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#7 2012-05-21 18:13:17

Sylwester Belajev

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 72
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

Widzę w sygnaturze cytaty z wiedźmina :3
Hmm... Sylwester ogólnie to ma znajomych wśród magów, więc może stąd się coś wygrzebie?


-Pomyślałam sobie, że logo z głową warchalaka było by bardziej reprezentatywne.
-Nikt nie docenia świńskiego ryja w logotypie! Mój ojciec nigdy nie ogarniał zagadnienia chlewu.
Nic nie wiesz o maciorach, wyciorach, buciorach i pilnikach do paznokci!

Offline

 

#8 2012-05-21 18:38:34

Vilius Kairelis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 114
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

W sumie to Litwin mógłby niechcący pożreć alexowego maga. Później oczywiście nic by nie pamiętał, jak dla skurczybyka wygodnie -.-'. Zaczniesz czy liczysz na mnie? Bo ostrzegam przemiany gazowe na mnie też najlepiej nie wpływają ;]


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#9 2012-05-21 18:42:14

Vilius Kairelis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 114
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

Jak wygodnie ;], muah. Jasne, ale miej wyrozumiałość. Już się zabieram, ale może zająć mi to chwilkę.


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#10 2012-05-21 18:53:54

Sylwester Belajev

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 72
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

[W porządku, więc. Zaraz rozpocznę wątek.]


-Pomyślałam sobie, że logo z głową warchalaka było by bardziej reprezentatywne.
-Nikt nie docenia świńskiego ryja w logotypie! Mój ojciec nigdy nie ogarniał zagadnienia chlewu.
Nic nie wiesz o maciorach, wyciorach, buciorach i pilnikach do paznokci!

Offline

 

#11 2012-05-21 18:54:06

Navid Moon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-20
Posty: 30
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

Żywiołaki lubią magów ^^ A mój lubi akurat tego. Co powiesz na wątek? Nawet postaram się zacząć z drobnymi wskazówkami.

Offline

 

#12 2012-05-27 14:01:41

E. Phantomhive

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-20
Posty: 242
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

[ Znajdzie się jakiś pomysł na wątek? xp ]


Z całym szacunkiem, Gabrysiu. Pan stworzył skrzydlatych żołnierzami czy ogrodnikami?
~*~
W domu mam burdel, w burdelu lazaret, pełna dupa, Luciu.

Offline

 

#13 2012-06-01 20:43:28

Oscar Nixon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 13
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

Mam chęć, a jakieś konkretne pomysły, czy nie bardzo ?


-Tomasz?!
-To masz to, czy nie masz?
-Zamordowałeś kolejnego lemura swoją ołowianą kulą!
-Daj buzi...

Offline

 

#14 2012-06-24 16:53:16

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: There is so much magic all around me.

chętnie xD mnie też przez ostatnie dni nie było i widzę że coś pusto się tu zrobiło. masz może jakiś pomysł? mogłabym nawet zacząć, tylko trzeba coś wymyślić...


Burn baby, burn.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uwbinformatyka.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl www.radio-hajnowka.pun.pl www.baniciaoc.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl