Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#256 2013-06-11 00:43:35

Caleb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-16
Posty: 153
Punktów :   

Re: Drago x Caleb

- Nie dbam o to. Jeśli nie zrobisz tego ty, zrobi to ktoś inny - podszedł do niego i niepewnie złapał go za dłoń. - Nie chcę znów być sam.
Podniósł na niego pełne nadziei spojrzenie. Po tym wszystkim bał się go - zresztą byłby głupi, gdyby było inaczej; Drago był zbyt potężnym smokiem - jednak nie wyobrażał sobie, że mógłby go już więcej nie spotkać.


W dni samowkurwienia polecam izolację od ludzi.

Offline

 

#257 2013-06-11 00:49:20

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Caleb

Spojrzał na ich dłonie i lekko ścisnął jego smukłe palce. Westchnął cicho. Nie spodziewał się, że będzie to dla niego takie ciężkie. Nigdy nie przejmował się nikim ani niczym, a teraz... Podniósł na niego wzrok i uniósł drugą, gorącą dłoń by czułym gestem pogłaskać jego policzek.
-Zrobię wszystko, żeby naprawić krzywdę jaką ci zrobiłem- przysiągł cicho, patrząc mu w oczy.


Burn baby, burn.

Offline

 

#258 2013-06-11 00:52:36

Caleb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-16
Posty: 153
Punktów :   

Re: Drago x Caleb

Uśmiechnął się delikatnie, po chwili obejmując go w pasie i wtulając w jego gorący tors.
- Wejdziesz na herbatę? - zapytał, odsuwając się od niego. - Zaproponowałbym kolację, ale sam wiesz, że nie najlepszy ze mnie kucharz.


W dni samowkurwienia polecam izolację od ludzi.

Offline

 

#259 2013-06-11 00:55:44

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Caleb

-Chętnie- mruknął, uśmiechając się kącikiem ust. -Mogę nawet zrobić ci coś na kolację- zaproponował. Ujął jego dłoń i unosząc do ust, ucałował jej wierzch po czym wspiął się po tych kilku stopniach i ruszył z nim do mieszkania Caleba.


Burn baby, burn.

Offline

 

#260 2016-03-02 09:57:24

BaltimoreOne

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-03-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Drago x Caleb

Nie znam tekstu, tylko popatrzę co piszecie ^^

Księgowa Łódź - sprawdź skuteczne biura!
Certyfikat księgowej - ważne wyróżnienie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tolkien.pun.pl www.thejava.pun.pl www.czarnakompania.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl