Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#16 2012-06-09 12:34:47

Jesse

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 129
Punktów :   

Re: Jamie x Jesse

Wybuchł śmiechem, słysząc jego wypowiedź. Kiepskie aktorstwo dostawali chyba w pakiecie z uszami. Doprawdy, przezabawne. Spojrzał na niego, jakby chciał tym samym powiedzieć, żeby nie sprawiał, że ta sytuacja stanie się jeszcze bardziej żenująca.
-Wierzę - powiedział, unosząc kącik ust. - Na przykład w to, że masz tam ukrytą parę szpiczastych uszu.


Nie jestem śmiertelnie chory, tylko żałosny, a nie uwierzyłbyś, jakie rzeczy uchodzą mi na sucho.

Offline

 

#17 2012-06-09 12:45:40

James

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 842
Punktów :   

Re: Jamie x Jesse

Jęknął tylko.
- Jak zwykle... Dlaczego wy zawsze gapicie się na uszy? Nie mogłeś pomyśleć, że to jakiś.... Defekt w genach czy coś? - Pokręcił głową.
- Ale... Sam na to wpadłeś czy wiesz, że istniejemy? Jesteś człowiekiem, to na pewno... - Drapie się po głowie.


"Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cnoty. "           

                                                                                     Stephen King

Offline

 

#18 2012-06-12 12:53:25

Jesse

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 129
Punktów :   

Re: Jamie x Jesse

-Gdybyś był wampirem gapiłbym się na zęby - powiedział, tłumacząc swoje zachowanie. To chyba jasne, że jeśli stworzenie ma coś charakterystycznego, to na to będzie się zwracało uwagę, a nie na inne, nie połączone w ogóle szczegóły. "Defekt w genach", też coś. Ciekawe ile osób uwierzyło w tę bajkę.
-Nie musisz wszystkiego wiedzieć - odparł. Jego zdaniem nikt nie powinien wiedzieć o tym, co robi ani kim jest. Na szczęście, będąc na wózku było to raczej niemożliwe, by domyślić się jego zajęcia poza godzinami pracy. Jesse był tajemniczy. Mówienie o sobie nigdy zbyt dobrze nie szło, poza tym wprawiało go w niezłe kłopoty, których wolałby jednak unikać, o ile to tylko możliwe.


Nie jestem śmiertelnie chory, tylko żałosny, a nie uwierzyłbyś, jakie rzeczy uchodzą mi na sucho.

Offline

 

#19 2012-06-12 16:01:16

James

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 842
Punktów :   

Re: Jamie x Jesse

Westchnął. Ten człowiek nie jest jakąś zwykłą istotą, na pewno nie.
- Ty wiesz kim ja jestem. Powiedz mi skąd o nas wiesz. - patrzy na niego dociekliwym wzrokiem. Elfy zawsze są takie ciekawskie i przez to zawsze pakują się w kłopoty.


"Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cnoty. "           

                                                                                     Stephen King

Offline

 

#20 2012-06-18 17:24:42

Jesse

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 129
Punktów :   

Re: Jamie x Jesse

-Ludzie i elfy nie muszą mieć proporcjonalnej ilości informacji - powiedział, nie czując potrzeby dzielenia się swoimi tajemnicami. To była jego sprawa. A elfowi nic do tego, dopóki Jesse nie zechce go zabić. A i tak mogło się zdarzyć.


Nie jestem śmiertelnie chory, tylko żałosny, a nie uwierzyłbyś, jakie rzeczy uchodzą mi na sucho.

Offline

 

#21 2012-06-18 21:33:46

James

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 842
Punktów :   

Re: Jamie x Jesse

Wzruszył ramionami. Nie będzie się narzucać, to tylko człowiek.
- Jak tam chcesz. Pomocy też jakiejś nie chcesz czy coś? Jestem zawsze chętny do pomocy. - Uśmiechnął się lekko.


"Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cnoty. "           

                                                                                     Stephen King

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nsh.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl www.tntdb.pun.pl www.wirtualnapolityka.pun.pl www.gameliaforum.pun.pl