Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

  • Index
  •  » Postacie
  •  » Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

#1 2012-06-13 21:22:46

Ares

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 62
Punktów :   

Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

http://oi46.tinypic.com/qqxt8h.jpg
Stworzony został przez Lucyfera niedługo po tym, jak powstały ogary piekielne, a było to już dosyć dawno, jak zresztą można się domyślić. Jest ich opiekunem. Często zdarza mu się też rozliczać ludzi z dziesięcioletnich paktów, oraz tym podobnych rzeczy.
Na Ziemi znany jest jako Karciarz, bądź Black Jack, chociaż z kartami doprawdy ma niewiele wspólnego. Zazwyczaj ogrywa ludzi za pomocą magii i w ten sposób sobie dorabia. Pieniądze są mu głównie potrzebne do tego, by móc udawać normalnego mieszkańca Nowego Jorku, którego o nic się nie podejrzewa.
Jest osobą skrupulatną, z oddaniem wykonuje wszystkie zadanie, które zostaną mu zlecone. Ma duże samozaparcie, jeśli coś sobie ubzdura trudno jest mu to wybić z głowy. Przez cały okres swojego długiego życia nauczył się już panować nad emocjami, chociaż na początku wcale nie było tak łatwo i Ares zdecydowanie zbyt szybko dawał się ponieść wściekłości, reagował impulsywnie. Aktualnie jest wręcz aż za spokojny, co czasem potrafi zirytować. Podczas rozmów niektórzy mogą się poczuć ignorowani, bądź lekceważeni, gdyż nie zwykł zwracać zbyt wielkiej uwagi na rozmówcę. Nigdy nie zostawia niczego na ostatnią chwilę, nie odkłada też obowiązków na nie wiadomo jak odległy termin.
Ma sto dziewięćdziesiąt osiem centymetrów wzrostu, jest dobrze zbudowany. Posiada męskie rysy twarzy, wyraźnie zaznaczoną szczękę. Jako cechy charakterystyczne można uznać kilka tatuaży, oraz kolczyków. Wysportowany, odpowiednio wyrzeźbiony, niczego mu nie brakuje. Wiele osób uważa, że jest przystojny. Ubiera się zazwyczaj na czarno. W chłodniejsze dni obowiązkowym elementem jego stroju jest jedna ze skórzanych, czarnych kurtek, które wprost uwielbia. Często nosi też jeansy, bądź koszulki z logo jakiegoś niezłego zespołu.
Zawsze ma przy sobie papierosy, zapałki, oraz nóż sprężynowy. W wolnych chwilach szlaja się po barach i spelunach. Jeśli znajdzie jakieś ciekawe miejsce na dłużej, to pojawia się w nim regularnie.
Jego imię to Ares.

Magia - 8
Siła - 7
Szybkość - 1

[ Karta będzie uzupełniana, jestem chętna zarówno jeśli chodzi o wątki, jak i o powiązania. Możliwości jest dużo. Nawet jak nie masz pomysłu, to możemy pomyśleć nad tym oboje. W końcu co dwie głowy to nie jedna ;p ]


Jest przystojny, ale ma coś jeszcze - tego wydestylowanego diabła, który chowa mu się w oczach.
~*~
Lubię tę aurę ciemności, która go otacza. Lubię jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie piękny, niczym noc bez gwiazd.

Offline

 

#2 2012-06-13 21:32:46

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 208
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

Ares jest bardzo udaną postacią. Jestem chętna na wątek Masz jakiś pomysł?


-Myślisz, że mnie zmanipulowałeś, żebym poszła z Tobą?
-Nie. Myślę, że Ty zmanipulowałaś mnie, bym myślał, że zmanipulowałem Cię, byś poszła ze mną.

Offline

 

#3 2012-06-13 22:13:32

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 208
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

Tak sobie pomyślałam, że mogliby być tymi przyjaciółmi, a wątek mógłby się zacząć w momencie jakiegoś ich kryzysu. Kłótnie zawsze są fajne xD


-Myślisz, że mnie zmanipulowałeś, żebym poszła z Tobą?
-Nie. Myślę, że Ty zmanipulowałaś mnie, bym myślał, że zmanipulowałem Cię, byś poszła ze mną.

Offline

 

#4 2012-06-13 22:52:26

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 208
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

No więc czekam


-Myślisz, że mnie zmanipulowałeś, żebym poszła z Tobą?
-Nie. Myślę, że Ty zmanipulowałaś mnie, bym myślał, że zmanipulowałem Cię, byś poszła ze mną.

Offline

 

#5 2012-06-14 12:07:51

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

Bardzo dziękuję. Chociaż muszę przyznać, że Aza powstał raczej w przypływie chwili, ale też uważam go za dość udaną postać.
Co do powiązania, bądź relacji - jeśli Ares nie interesuje się aniołami, to może być problem. ^^"


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#6 2012-06-14 12:36:21

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

Takie pomysły zazwyczaj się sprawdzają
I jeśli Ares ma ochotę śledzić Azę, to proszę bardzo, ja nie mam nic naprzeciw. ^^


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#7 2012-06-14 18:57:36

Azazel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 716
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

no pewnie że chęć jest ; ) relacje no spoko...ale nie wiem co mogło by ich łączyć. Chociaż może kiedyś kilka razy Az pomógł Ares'owi posprzątać po rzeźni jaką ten drugi urządził i po prostu przez ten czas się zaprzyjaźnili, albo przynajmniej tolerują siebie nawzajem ?
dziś ciężko mi cokolwiek wymyślić x/


"– Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać.
– Więc lepiej nie proście o nic ."

Offline

 

#8 2012-06-15 13:11:28

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

Ba, że wątek! Rozumiem, ze chcesz zacząć bardzo, bardzo? Nie ma sprawy


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#9 2012-06-17 00:39:46

Caleb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-16
Posty: 153
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

Dzielne dzieci jesteśmy - razem damy radę. Ostrzegam jednakże, że lubię dość nietypowo rozwijającą się akcję i czasami dowalę dziwnym tekstem (czego zresztą spodziewać można się po tych Calebowych bamboszach). Niemniej jednak wątek chętnie poprowadzę.
Jakikolwiek pomysł masz czy zaczynać musimy od zera? Przyznam szczerze, że mnie przychodzi na myśl jedynie jakaś dziwna akcja w sklepie w stylu "dziecko za niskie" albo też wylanie na Aresa farby - dziecko udzielać się lubi, jako że anielską naturą je obdarzono, więc zgłosić się może do malowania bloków. Jeśli jednak mam być szczera, to ani trochę nie chce mi się zaczynać.


W dni samowkurwienia polecam izolację od ludzi.

Offline

 

#10 2012-06-17 13:38:08

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

kompletnie nie mam pomysłu na wątek. ostatnio kiepsko u mnie z pomysłami. i jeśli mam być szczera. nie bardzo teraz mi się chce pisać... i tak zaraz będę musiała iść sobie. a nie chce z tobą pisać na odpieprz bo byłoby to nie fer wobec ciebie. wieczorem będę miała więcej zapału. obiecuję! wtedy może nawet wymyślę jakiś wątek.


Burn baby, burn.

Offline

 

#11 2012-06-17 14:36:39

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

Kurde, normalnie zakochałam się *,* ja kce wąteeeek!


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#12 2012-06-17 20:33:01

Seth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

Hej Misiakłuuu!
Czy chcesz wątkuu?


-Wiesz co? Ludzie powinni znosić, jak kury.
-Co? Jajka?
-Nie. Ból.

Offline

 

#13 2012-06-18 01:41:07

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

No wiadomo
Pomocy? Cóż, Oliver stara się raczej być jak najdalej od lucyferowych stworów, no ale cóż. Ja pomysłu na razie żadnego nie mam, zwłaszcza o tej porze.


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#14 2012-06-24 16:49:43

Alexander

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-20
Posty: 97
Punktów :   

Re: Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

Nie było mnie a tu taka zabójcza postać. Normalnie pluję sobie w brodę, że wcześniej nie wlazłam. Wątek, wątek, wątek!


Ba­wisz się słowa­mi. Upa­jasz się ni­mi. Słowa­mi chcesz zastąpić nor­malne, ludzkie uczu­cia, których w to­bie nie ma.

Offline

 
  • Index
  •  » Postacie
  •  » Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.baniciaoc.pun.pl www.radio-hajnowka.pun.pl www.sport-video.pun.pl www.uwbinformatyka.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl