Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

  • Index
  •  » POSTACIE
  •  » Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

#1 2012-05-12 19:08:20

Michael Taylor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 35
Punktów :   

Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

MUZYKA

Istnienie przeżarte obojętnością. Skoncentrowane na jednym celu, do którego dąży na wszelkie możliwe sposoby. Zdobyć działkę. Tylko to się liczy. Moment, w którym wciąga biały proszek przez nos, jest kwintesencją szczęścia, a euforia, która nadchodzi chwilę później, dowodzi, że to przecież nic złego. Świat staje się piękniejszy, taki kolorowy. Ludzie okazują się być dobrzy, skorzy przygarnąć niechcianą do tej pory personę. Ramiona, choć obce, tak czule oplatają zagubione dziecko bezsilności. Ono poddaje się im bezwiednie, licząc na choćby szczyptę zainteresowania. Niemyśleniem zagłusza świadomość, że to tylko na chwilę, że to go nie uratuje. Wie, że ginie. Samo sprowadziło na siebie zagładę.

http://img.liczniki.org/20120512/1-1336839959.jpg



Michael Taylor urodził się w Walentynki. Los zdecydowanie zadrwił sobie z niego tą datą, gdyż życie chłopaka z miłością miało i ma nieprawdopodobnie mało wspólnego. Wychowywany przez niańki, nie zaznał rodzicielskiej czułości. Dlatego też szybko przestało mu na niej zależeć. Dostawał wszystko, co chciał i najpewniej to go właśnie zgubiło. Mając do dyspozycji pokaźne kieszonkowe, zaczął inwestować. Niestety padło na te złe i zakazane rzeczy. Amfetamina szybko stała się dla niego centrum wszechświata. Najlepsza przyjaciółka, zawsze była gdzieś w pobliżu. Czy to w kieszeni dilera stojącego na skrzyżowaniu ulic przy szkole, czy to na imprezie leżała niewinne na wyciągniętej dłoni rzekomo najlepszego przyjaciela. Na początku było od czasu do czasu, chwilowe porzucenie rutyny na rzecz czegoś nowego, nieznanego. Jednak każda kolejna dawka była tylko następnym gwoździem do trumny. Gdy rodzice w końcu zorientowali się, że coś jest nie tak (a raczej zostali uświadomieni przez lekarza, który zmuszony był wyrywać Taylora z łap śmierci), wysłali syna na odwyk. Uciekł. Być może pozbawił się szansy na powrót do normalnego życia, ale nie dbał o to. Biały proszek nadal obiecywał mu, że zazna czegoś o wiele lepszego. Pokierował go do Nowego Jorku.

Mikey nie próbował nawet dostać się na jakiekolwiek studia. Miejskie, nocne życie mu na to nie pozwoliło i nałóg, którego zaspokajaniem chłopak zajmował i zajmuje się nadal każdego dnia. Pieniądze na amfę zdobywa zwykle uczciwą pracą, o ile dawanie dupy na prawo i lewo można nazwać uczciwym zajęciem… Mogłoby to uderzać w godność młodego mężczyzny, jednak Michael już dawno wyzbył się czegokolwiek, co mogłoby choćby w śladowych ilościach przypominać honor i poczucie własnej wartości. Nie jest człowiekiem. Jest śmieciem, którego los uparcie nie chce wyrzucić do kosza. Nie można go opisać, bo jego osobowość gdzieś zanikła pod grubą warstwą nieustającej potrzeby zażywania narkotyku. Drzemie w nim szaleństwo, które lśni złowieszczo w piwnych oczach.

Niekiedy pojawia się pragnienie, by cofnąć czas, odmienić bieg wydarzeń. To nieme błaganie o pomoc, której nikt nie jest w stanie udzielić.

Kilka faktów z żałosnej egzystencji:
- Michaela spotkać można na ulicy, w klubach, różnych spelunach, gdzie złazi się całe robactwo tego świata.
- Chłopak ma jakby dwa oblicza. Po zażyciu narkotyku jest pełen energii, ma dobry nastrój, może tańczyć, śpiewać i jest skłonny robić głupoty. Gdy działanie amfetaminy ustaje, Mike robi się drażliwy, apatyczny, dopada go depresja, a w bardziej krytycznych momentach ma myśli samobójcze.
- Z reguły prowadzi „koczowniczy” tryb życia, ławka w parku czy na dworcu czasami musi mu po prostu wystarczyć, jednakże podobno posiada jakieś dwa pokoiki w opłakanym stanie, mieszczące się w nieciekawej dzielnicy.

Imię i nazwisko: Michael Taylor
Data urodzenia: 14/02/1990
Wiek: 22 lata
Zawód: męska dziwka
Pochodzenie: Seattle w stanie Waszyngton


http://img.liczniki.org/20120512/2-1336841669.jpg



[Dzień dobry! :) Oto, moi mili, taki ćpunek. Wiem, że karta wyszła niezbyt obszerna, ale nie chcę tak do końca definiować Mikiego. Cała reszta wyjdzie w wątkach, ot co. Arty autorstwa Veggie-burgerqueen]

Ostatnio edytowany przez Michael Taylor (2012-05-18 15:32:41)


I nie wiem czy wiesz, przy zapalonym świetle czasem czuję się bezpieczniej, więc...
powiedz czy, takiego mnie chcesz.

Offline

 

#2 2012-05-12 19:15:49

Nathaniel Black

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 357
Punktów :   

Re: Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

o jezuniu, kocham go normalnie. aż serce się kraja i chce się pomóc <3 masz moze ochotę na wątek z wariatem?


życie jest piękne - wystarczy tylko dobrze dobrać psychotropy.

Offline

 

#3 2012-05-12 19:31:24

Nathaniel Black

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 357
Punktów :   

Re: Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

Ja wolałabym na początek jakieś powiązanie ^^. Mogliby się jakoś wcześniej znać, czy cos. Nie wiem, brak mi pomysłów


życie jest piękne - wystarczy tylko dobrze dobrać psychotropy.

Offline

 

#4 2012-05-12 19:51:32

Nathaniel Black

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 357
Punktów :   

Re: Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

Okej, mi tam pasuje. No wiesz, Nate też się trochę od tamtego czasu zmienił, bo tak troszeczkę zwiariował. zacznę, zacznę, tylko daj mi chwilę


życie jest piękne - wystarczy tylko dobrze dobrać psychotropy.

Offline

 

#5 2012-05-12 20:16:58

Nathaniel Black

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 357
Punktów :   

Re: Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

Już jest wątek ^^


życie jest piękne - wystarczy tylko dobrze dobrać psychotropy.

Offline

 

#6 2012-05-13 14:18:45

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

[Chęć na wątek jest ^ ^ To gdzie? W jakimś barze? Czy masz może bardziej oryginalny pomysł?]


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#7 2012-05-13 17:04:22

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

Jasne, tylko moja kreatywność jest znacznie ograniczona - przede mną wieczór nakurwiania trygonometrii na jutro, jak słodko. No ale pomyślmy. Mogą się obudzić na przykład na szczycie wieżowca, nadzy, bez niczego nie pamiętając uroków wieczora wcześniejszego. Czyli na przykład Kosmyka budzą promienie słoneczka, otwiera oczęta i widzi jakiegoś nagiego, obcego faceta i ostatnie co pamięta, to moment opuszczania mieszkania, gdy szedł na miasto. Na prawdę, nie oczekuj po mnie wiele, nie w takim stanie. A pomysł może być czy dalej myślimy?


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#8 2012-05-18 19:40:47

Samael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 227
Punktów :   

Re: Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

hej-ho masz może ochotę na wątek? chłopacy mogliby się znać przez wykonywaną "pracę".


Skoro i tak jestem w piekle, to mogę chociaż trochę poszaleć przed śmiercią?

Offline

 

#9 2012-05-19 16:43:18

Sylwester Belajev

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 72
Punktów :   

Re: Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

[ O ja cieee!! Ja bardzo pragnę wątku!!! A masz jakiś konkretny pomysł na powiązanie?
Chętnie zacznę ]


-Pomyślałam sobie, że logo z głową warchalaka było by bardziej reprezentatywne.
-Nikt nie docenia świńskiego ryja w logotypie! Mój ojciec nigdy nie ogarniał zagadnienia chlewu.
Nic nie wiesz o maciorach, wyciorach, buciorach i pilnikach do paznokci!

Offline

 

#10 2012-05-19 22:14:03

Maxwell Davis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 78
Punktów :   

Re: Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

[Jestem jak najbardziej za. Wykombinuj tylko jakieś powiązanie, albo podaj okoliczności spotkania, to z chęcią zacznę.]


Masz rację. Polityka i seks sprowadzają się w sumie do jednego – do pieprzenia.

Offline

 
  • Index
  •  » POSTACIE
  •  » Łagodnie tak opadam w dół, odkrywam niespotykany świat

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nivisniepokonani.pun.pl www.revoltamu.pun.pl www.stargatecorporation.pun.pl www.poa.pun.pl www.bakuganbrawlers.pun.pl