Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery
  • Index
  •  » Postacie
  •  » You, do you know that bad girls go to hell?

#1 2012-05-26 09:14:15

E. Phantomhive

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-20
Posty: 242
Punktów :   

You, do you know that bad girls go to hell?

http://oi48.tinypic.com/2iiwz2u.jpg

Na Ziemi ukrywa się pod nazwiskiem Phantomhive, "oficjalnie" prowadzi kilka klubów nocnych rozsianych po całym Nowym Jorku i ma dwadzieścia parę lat. Tak naprawdę urodził się kilka(naście? dziesiąt?) milionów lat temu, jak syn Lucyfera i Lilith. Jest lewiatanem; potrafi przybrać dowolnej osoby fikcyjnej, bądź prawdziwej, zna się na magii, żywi się przede wszystkim ludźmi, średnio wystarczają mu jakieś dwie-trzy osoby na tydzień.
Ma zacny metr osiemdziesiąt dziewięć wzrostu, waży siedemdziesiąt kilo, a więc jego waga jest w normie. Ma czarne, dosyć długie włosy, z lewej strony ma wygolony maszynką bok. Posiadacz brązowych oczu, które dodatkowo podkreśla kredką, która do takich celów jest właśnie przeznaczona. Ubiera się zwyczajnie, stawia na prostotę, zazwyczaj jego strojem są więc jeansy, koszula, ewentualnie jakaś bluzka i buty (zazwyczaj glany, ale trampkami nie pogardzi).
Zazwyczaj obojętny, otwiera się jedynie przed osobami do których żywi jakieś uczucia. Czasami, kiedy jest na "głodzie" (tj. nie je ludźmi przez dłuższy czas) zachowuje się jak psychopata i niezbyt dociera do niego to, co dzieje się wokoło. Staje się wówczas rozkojarzony, często nie wie gdzie jest, nie poznaje niektórych osób, nie pamięta zdarzeń z przeszłości.
Jeśli miałoby się wymienić jego cechy, to znalazło by się ich tyle, co kot napłakał, co do wad... Sporo tego; chamski, wulgarny, ignorant, leniwy, bezczelny, bezwzględny, skąpy, próżny, chamski, złośliwy, buntowniczy, jednym słowem - menda społeczna, wrzód na zdrowym organizmie narodu. Należą się szczere brawa i owacje na stojąco dla tych, którzy chcą mieć z tym panem cokolwiek do czynienia.
Elwood w pewnym momencie swojego długiego życia znienawidził własnego ojca, naszła go faza na bycie dobrym i lizanie wszystkim dup (czyli robił wszystko, żeby być miłym, kochanym itd. aż do znudzenia), a potem wszystko wróciło na stare tory z dwukrotnym pogorszeniem wszystkich negatywnych właściwości.

Punkty
Magia - 10
Wytrzymałość - 5
Siła - 4
Regeneracja - 3

[ Na wątki chęć mam zawsze, postaci mogą się znać, zaczynajcie bez pytania, odpowiem na wszystko co nie jest pisane trawką, nie liczy dwóch linijek i jest dość spójne. Karta pisana na szybko, więc jak wena mi wróci na pewno zrobię poprawki. ]

Ostatnio edytowany przez E. Phantomhive (2012-06-01 21:27:04)


Z całym szacunkiem, Gabrysiu. Pan stworzył skrzydlatych żołnierzami czy ogrodnikami?
~*~
W domu mam burdel, w burdelu lazaret, pełna dupa, Luciu.

Offline

 

#2 2012-05-26 20:34:06

Vilius Kairelis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 114
Punktów :   

Re: You, do you know that bad girls go to hell?

Dupa, krótko mówiąc. Z Viliusem Phantomhive może znać się z półświatka. Podczas jakiegoś zlecenia demon mógłby jakoś zupełnie niezamierzenie pomóc wilkołakowi, na przykład  jakaś grupa chciałaby Litwina zasztyletować i odebrać towar, ale Phantomhive by mu pomógł, chcąc wyrzucić intruzów ze swojego terytorium. Hmm?


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#3 2012-05-27 15:11:11

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: You, do you know that bad girls go to hell?

Jak dla mnie mogłoby przejść, tylko w takim wypadku nie bardzo widzę, jak miałabym zacząć wątek, więc chyba będę musiała to zrzucić na Twoje barki. ^ ^"
A i jeszcze jedna, malutka sprawa - imię mojego anioła podlega odmianie według rodzaju żeńskiego, a więc Aza, Azy, Azie, Azę, Azą, Azie, Azo. Wiem, że nie każdy ma prawo to wiedzieć, dlatego wolałam sprostować już na wstępie.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#4 2012-05-27 15:54:13

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: You, do you know that bad girls go to hell?

I koljna fajna postać. Bardzo chętna na wątek jestem, choć, co prawda, Oliver to całkowite przeciwieństwo Elwooda.


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#5 2012-05-27 17:25:30

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: You, do you know that bad girls go to hell?

ja po prostu bardzo lubię takich słodziaków i nie mogłam się powstrzymać ;3. Może i być coś takiego, bo nic innego mi też do głowy nie przychodzi. Zacznę, jeśli chcesz, tyle, że musiałabyś dać mi konkretną sytuację, bo nie mam pojęcia jakie to zagrożenie mogłbym zagrażać Oliemu


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#6 2012-05-27 17:54:53

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: You, do you know that bad girls go to hell?

Oj, biedactwo <3 Nie no, El może być wredny, mi to tam nie przeszkadza, naprawdę. W porządku, zaraz coś wyskrobię.


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#7 2012-05-29 17:06:10

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: You, do you know that bad girls go to hell?

to też zależy co ci bardziej pasuje. bo mnie wszystko jedno. w Pierwiosnku jak to w barze, pogadają, popodrywają, wypiją... w podziemiach jest sporo przemocy, byle za co można oberwać i adrenalina buzuje... gdzie chcesz wstrzelić swoją postać?


Burn baby, burn.

Offline

 

#8 2012-05-29 17:28:13

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: You, do you know that bad girls go to hell?

w porządku xD i skoro już proponujesz, to zacznij xD


Burn baby, burn.

Offline

 

#9 2012-05-29 18:24:40

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: You, do you know that bad girls go to hell?

melduję, że to nie ten temat :P

Ostatnio edytowany przez Vipera (2012-05-29 18:24:53)


Burn baby, burn.

Offline

 

#10 2012-06-10 15:02:26

Sverrir

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-07
Posty: 19
Punktów :   

Re: You, do you know that bad girls go to hell?

Chęć jest zawsze, z pomysłami niestety gorzej. Niby w środowisku obracają się podobnym, ale coś bardziej rozwiniętego - wymyślić chwilowo nie potrafię. Mogę co prawda coś zacząć, ale nie obiecuję cudów.


Przejdź drogą aż po nocy kres, wyrusz tam, gdzie północ jest świtem.
- Jim Morrison

Offline

 
  • Index
  •  » Postacie
  •  » You, do you know that bad girls go to hell?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.baniciaoc.pun.pl www.radio-hajnowka.pun.pl www.uwbinformatyka.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.sport-video.pun.pl