Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#1 2012-05-31 23:32:36

Michael Nixon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 120
Punktów :   

Meow~

http://oi46.tinypic.com/9vb3b4.jpg
Urodził się jakieś szesnaście lat temu w zamożnej rodzinie. Nie był co prawda planowanym dzieckiem, ale powitano go hucznie świętując. Po kilkunastu latach coś między matką i ojcem Michaela przestało iskrzyć i postanowili wziąć rozwód. Kiedy jego rodzice się już rozeszli zamieszkał ze starszym bratem, a tak właściwie, to można powiedzieć, że się tam wprosił, bo czy ktokolwiek chciałby mieć takiego współlokatora na czas bliżej nieokreślony?
Misiek to stworzenie pełne sprzeczności, które w rezultacie bardzo trudno zrozumieć. Wydelikacony, typowy pieszczoch, któremu zdecydowanie zbyt rzadko poświęcana jest uwaga. Wszędzie jest go pełno, bardzo żywy. Jeśli coś sobie postanowi to wytrwale dąży do celu, nie przejmuje się większymi, czy też mniejszymi problemami które go przy okazji napotykają. Jest bardzo wiele w stanie zrobić dla przyjaźni. Nie raz ryzykował własną skórę, wstawiał się za kimś, mimo, że praktycznie nie miał szans na wygraną. Urodzony optymista. Uczy się na swoich błędach. Jego największym autorytetem jest chyba jego brat, bo to właśnie z nim spędzał najwięcej czasu w dzieciństwie i to właśnie on był idealnym księciem w każdej bajce jaką Misiek przeczytał.
Ma zaledwie metr sześćdziesiąt pięć wzrostu, jest szczupły, ma czarne, średniej długości włosy, które wywijają mu się nieznośnie w najróżniejsze strony kiedy oderwie rano głowę od poduszki. Jeżeli gdzie kogoś ugłaskać to jego czerwone oczyska mają taki maślany, słodki wyraz, któremu po prostu nie można się oprzeć. Ubiera się w to, co akurat wpadnie mu w oko. Najczęściej są to jakieś wąskie spodnie z długimi nogawkami w jaskrawych kolorach, lub nieprzyzwoicie krótkie szorty tak dla odmiany. Co do koszulek to preferuje te "z drugiej ręki" i wcale nie chodzi tu o to, że Misiek chodzi po lumpeksach, czy sklepach z tanią odzieżą. Po prostu większość jego górnej garderoby to fanty po jego byłych chłopakach.
Z chęcią pozwala przypinać sobie na szyję różnego typu wstążki, obróżki, dzwoneczki i innego tego typu pierdoły. Ponadto zbiera biżuterię, ma całe szuflady pozapychane świecidełkami. Każdy koralik, kolczyk, stara bransoletka, na którą nikt poza nim by się nie spojrzał - wszystko to leży u niego w pokoju.
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/13/86127.jpg
Kiedy mu się nudzi wyrusza na miasto, tam przede wszystkich szuka spokojnych, w miarę cichych miejsc, gdzie można spotkać kogoś ciekawego. Jego ulubioną pora roku jest zimna. Uważa, że nie ma nic piękniejszego, niż widok spadającego na ziemię śniegu, śmiechu dzieci lepiących bałwana, tej atmosfery, która panuje wówczas w domach, która rozświetla ludzkie serca i sprawia, że zima wcale nie jest taka chłodna i zła. Zazwyczaj nosi ze sobą telefon, trochę słodyczy i słuchawki. Nie lubi kiedy ktoś jest przesadnie rozrzutny, wydaje pieniądze na byle co, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że inni mogą sobie tylko pomarzyć o tym, co on ma na co dzień. Najłatwiej jest go do siebie przekonać kocimiętką.

Michael Nixon, młodszy brat Oscara Nixona.
Lat szesnaście.
Kotołak.

Punkty
Zwinność - 6
Szybkość - 5
Wyostrzone zmysły - 5
Spryt - 4
Magia - 1

[ Tak, tak. Kartę jeszcze milion razy poprawię, póki co zapraszam do wątków i powiązań. ]

Ostatnio edytowany przez Michael Nixon (2012-06-12 20:43:30)


Znów pytasz o czym myślę, odpowiadam że o niczym.

Offline

 

#2 2012-05-31 23:36:20

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: Meow~

kotecek.


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#3 2012-05-31 23:43:59

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: Meow~

"pierwszym kotem" i mi się od razu słowa "kot alfa" wzięły xD. tak właściwie, kim Mike jest, bo się nie dopatrzyłam? W sensie, rasy. A chęci oczywiście, że mam. Co do pomysłów, to już nie bardzo.


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#4 2012-05-31 23:51:02

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: Meow~

ha, wiedziałam xD. tak myślałam, no ale. hmmm... to może jakieś powiązanie? mogliby się już wcześniej znać, czy coś.


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#5 2012-06-01 22:29:36

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: Meow~

Nie no, muszę przyznać, że ciekawie. Skoro to Olivek zazwyczaj był ratowany, to moze chociaż raz zrobić to samo, dla kogoś innego :3. Tak więc, mi jak najbardziej pasuje <3


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#6 2012-06-02 12:00:37

Luka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-02
Posty: 49

Re: Meow~

Tak, dobrze, ech za łatwe to było xD
Powiązanie... mogą chodzić do jednej szkoły i kojarzyć się z korytarza (?).


Chciałbym się jeszcze powłóczyć z Tobą, póki żyjemy i mam Cię obok.
Złączyć się jednym przyjemnym deszczem, pochodzić razem nocą po mieście.
Zimnym zachłysnąć się majem, siedzieć i patrzeć na nasze tramwaje.
Wypić z worka oranżadę i wyprowadzić się na stałe.

Offline

 

#7 2012-06-02 13:29:07

Azazel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 716
Punktów :   

Re: Meow~

chęć zawsze jest, tylko z pomysłami jest kiepsko xD Powiązanie może być, ale nie mam pojęcia co mogło by ich łączyć.
co do twojego pomysłu to jak najbardziej, akurat jest to w stylu Azazela x)


"– Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać.
– Więc lepiej nie proście o nic ."

Offline

 

#8 2012-06-02 17:03:35

Vally

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-02
Posty: 29
Punktów :   

Re: Meow~

To może Michael ze chce kupić komuś w prezencie lalkę, albo sobie samemu?
A może ze chce przyjść po poradę do maga?


Pamiętam łzy spływające po Twojej twarzy, kiedy powiedziałem, że nigdy Cię nie opuszczę...
I całą tą ciemność, która zabijała Twoje światło.

Offline

 

#9 2012-06-04 20:33:39

James

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 842
Punktów :   

Re: Meow~

Ależ bardzo chętnie ^^ pomysły?


"Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cnoty. "           

                                                                                     Stephen King

Offline

 

#10 2012-06-04 21:23:16

James

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 842
Punktów :   

Re: Meow~

O zaczniesz, cudownie xD A może będzie właśnie że się znają i Michael zauważy że Jamie pracuje też jako prostytutka? :3 Tzn jak wolisz ^^


"Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cnoty. "           

                                                                                     Stephen King

Offline

 

#11 2012-06-04 22:27:19

Danny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 19
Punktów :   

Re: Meow~

No nie mam akurat żadnego pomysłu, ale jak coś będę mieć to napiszę xD

Offline

 

#12 2012-06-09 22:57:15

James

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 842
Punktów :   

Re: Meow~

To co z tym wątkiem?


"Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cnoty. "           

                                                                                     Stephen King

Offline

 

#13 2012-06-12 17:32:06

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Meow~

hmm. nie mam nic przeciwko. masz może jakiś pomysł? i w ogóle. uwielbiam tą mangę, love neco O_O


Burn baby, burn.

Offline

 

#14 2012-06-12 18:06:42

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Meow~

hmmm. mówisz bar. Misiek troche młodziutki jest... chyba że się wbije i zażąda jakiegoś drinacza, a Drago nie będzie mu chciał dać, bo jeszcze dzieciak...  albo Nixon będzie miał jakiś problem, będzie przybity i Vipera widząc że jest zdołowany pogada sobie z nim... ale tak na prawdę to nie mam pomysłu...


Burn baby, burn.

Offline

 

#15 2012-06-12 22:01:35

Lew

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-08
Posty: 55
Punktów :   

Re: Meow~

Matkooo... za cholerę pomysłów we mnie. Może tak, postaram się coś wymyślić, odezwę się jutro, bo naprawdę, kucie na sprawdzian z RELIGII nie działa na mnie zbyt dobrze.


Sztuciec.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedwaymenag.pun.pl www.sport-video.pun.pl www.uwbinformatyka.pun.pl www.baniciaoc.pun.pl www.radio-hajnowka.pun.pl