Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#1 2012-06-16 16:20:27

Caleb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-16
Posty: 153
Punktów :   

Save water. Shower with Caleb.

http://img59.imageshack.us/img59/4663/slatebyidboomerd3geq3o.png



Hey ho, let's go!
Przyszedłem, przywitałem się. Mogę iść?


Caleb Clinton, mieszkaniec niewielkiej kawalerki z jadalnią, salonem i kuchnią w jednym, student romanistyki.
Posiadacz kota, deskorolki, kaktusa i puchatych kapciów.  Anioł - podobno. Nikt takich informacji nie posiada, sam zainteresowany
o tym nie mówi. Co dziwne, bo mówi wiele. Wiosen na karku ma wiele. Ile dokładnie, nie pamięta. Problemy z tym
ma od pewnego czasu, co w skutkach bywa tragiczne.



Come Josephine in my flying machine.
Chciałabym lubić ludzi, ale są tak tragicznie głupi, że nie wyrabiam.


Skąd wziął się w Nowym Jorku? Pojęcia nie ma. Kiedyś go zesłali, bo mieli taki kaprys.
Tak im już zostało. Caleb nie nażeka. Żyje mu się dobrze, choć czasami nie może spać przez uliczny gwar.
Poza tym ma wyjątkowo wrednego sąsiada - facet tłucze się po nocach i wciąż pożycza cukier. Jakby nie mógł sobie kupić własnego.
Pomijając jednak te niedogodności losu, życie na Ziemi całkiem mu wychodzi. Czasami tylko zapomina kupić karmę dla kota.
No właśnie. Kot. Vitani ma około roku i jeśli nie je, to śpi. Ma też brzydki nawyk ciągłego przeszkadzania Calebowi w pracy.
Ledwo zacznie coś robić, ta zaraz miauczy, żeby ją pogłaskać, w tej chwili.



You lying, fucking whore. I don't want you anymore.
Wciąż zmagam się ze swoim lenistwem. Czasami myślę: "Powinienem usiąść i nic nie robić czy położyć się i nic nie robić?".


Uśmiechnięty chodzi często, smuci się rzadko - bo i po co? Szkoda mu na to życia (nie, żeby miał przed sobą całe tysiąclecia).
Ciężko go wyprowadzić z równowagi, jeszcze ciężej zmusić do zrobienia czegoś czego Biblia zakazuje. Ale i to się zdarza.
Miewa jednak gorsze dni. Marudzi wtedy gorzej niż pięciolatek, żąda lodów i serialowego maratonu.
Kłamie, bo nie chce zrobić nikomu przykrości. Mówi, że smakuje mu obiad, nowa bluzka leży świetnie, a kolor ścian w sypialni
wcale nie sprawia, że chce mu się wymiotować. Często słyszy, że jest przesadnie miły. No cóż - tak już ma i nic na to nie poradzi.




I want you, I want you so bad.
Powiedzieć komuś "idiota" - to nie obelga, lecz diagnoza.


Niskie to to raczej, jasnowłose i piegowate. Niebieskookie i chude, ale do anoreksji jeszcze trochę mu brakuje.
Na ulicy go nie miniesz, bo odsetek ludzi noszących typowe dla kultury Indii stroje jest naprawę niewielki.
Lubi świecidełka, naszyjniczki i bransoletki z kolorowych koralików. Lubi też puchate kapciuchy, w których nie raz
zdarzy mu się wyjść z domu. Przez zwykłe niedopatrzenie, rzecz jasna. Buźkę ma chłopięcą, włosy zmierzwione - wciąż gubi
grzebienie, biedaczyna. Na oko nie ma nawet 18 lat. Podobają mu się mężczyźni. Mężczyźni, nie chłopcy. Im większy partner,
tym lepszy. Bo można się do tego tulić, można wrabiać w wynoszenie śmieci i w robienie śniadań do łóżka.
No tak... Kościół potępia homoseksualistów. Może dlatego wysłali go na Ziemię? W końcu w gruncie rzeczy dobry z niego dzieciak.



Ting tang, walla walla, bing bang!
Jestem świetny w łóżku: mogę spać całymi dniami.


Magia: 5
Uzdrawianie: 7
Empatia: 4
Wpływanie na samopoczucie innych: 4

Ostatnio edytowany przez Caleb (2012-06-17 12:15:46)


W dni samowkurwienia polecam izolację od ludzi.

Offline

 

#2 2012-06-16 16:55:49

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

*__*


Burn baby, burn.

Offline

 

#3 2012-06-16 17:23:04

Navid Moon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-20
Posty: 30
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

Jaaaaki fajny! Aż wezmę i ruszę dupę i zacznę wątek jeśli powiesz mi gdzie można Caleba spotkać ^^

Offline

 

#4 2012-06-16 23:52:11

Azazel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 716
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

dzięki i dobrze że się Aaron/Azazel podoba. Co do wątku pewnie, nie mam nic przeciwko. Miejsce gdzie Azazela spotkać można? Szczerze mówiąc praktycznie wszędzie, po różnych miejscach się włóczy....więc masz czystą dowolność.
Ale muszę przyznać że Caleb ci się udał, jest ciekawą postacią i extra art.


"– Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać.
– Więc lepiej nie proście o nic ."

Offline

 

#5 2012-06-17 00:31:51

Ares

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 62
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

Trochę brakuje mi pomysłu na wątek, ewentualne relacje naszych postaci, ale chęć oczywiście wykazuję. Może razem coś wymyślimy? x3


Jest przystojny, ale ma coś jeszcze - tego wydestylowanego diabła, który chowa mu się w oczach.
~*~
Lubię tę aurę ciemności, która go otacza. Lubię jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie piękny, niczym noc bez gwiazd.

Offline

 

#6 2012-06-17 11:07:09

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

dobrze mniemasz. cudny ci wyszedł. xD


Burn baby, burn.

Offline

 

#7 2012-06-17 11:32:10

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

hmm. raczej się nie okaże. mimo że kasy ma jak lodu, specjalnie się z tym nie obnosi. prędzej można spotkać Drago wpieprzającego kebaba w parku niż w ful ekskluzif restauracji.


Burn baby, burn.

Offline

 

#8 2012-06-17 12:57:44

Ares

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 62
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

Pragnę poinformować, oznajmić, powiedzieć, pochwalić się faktem, iż - zaczęłam wątek!


Jest przystojny, ale ma coś jeszcze - tego wydestylowanego diabła, który chowa mu się w oczach.
~*~
Lubię tę aurę ciemności, która go otacza. Lubię jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie piękny, niczym noc bez gwiazd.

Offline

 

#9 2012-06-17 13:45:27

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 208
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

Ło, ja cię nie mogę, kurwełę, no. ONS* normalnie jak się czyta kartę. I dziękuję za komplementy, miło usłyszeć, że Diego się podoba. Bałam się, że wyjdzie mi za bardzo Zmierzchowy Carlisle, ale jeżeli nie jest tak, to chyba nie jak źle. Caleb aż świeci zajebistością i wcale nie mówię tego, bo się nasłuchałam komplementów, o nie. Teraz tylko trzeba wymyślić jakiś wąteczek. Pomysły?

ONS* - orgazm na sucho (po co ja to piszę?)


-Myślisz, że mnie zmanipulowałeś, żebym poszła z Tobą?
-Nie. Myślę, że Ty zmanipulowałaś mnie, bym myślał, że zmanipulowałem Cię, byś poszła ze mną.

Offline

 

#10 2012-06-17 14:34:06

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 208
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

[W sumie biorąc pod uwagę, że Diego ma naprawdę ładny widok, to czemu nie? Poza tym czym dziwniejszy wątek tym lepszy! Musiałabym błagać o rozpoczęcie? PS Jestem dobra w błaganiu, potrafię długo klęczeć, bez względu na to, jak durnie i dwuznacznie to brzmi xD]


-Myślisz, że mnie zmanipulowałeś, żebym poszła z Tobą?
-Nie. Myślę, że Ty zmanipulowałaś mnie, bym myślał, że zmanipulowałem Cię, byś poszła ze mną.

Offline

 

#11 2012-06-17 14:40:44

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

aniołek <3 w końcu Oli będzie miał jakiegoś kolegę, a nie sam pośród jakiś brzydkich demonów ._. masz ochotę na wątek?


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#12 2012-06-17 15:08:19

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

Jeśli powiesz, że nie, to i tak cię dopadnę. Mwahahahah. Oj tam, wiem, chodzi o sam fakt bycie złym. Co do pomysłu, u mnie też kiepsko. Może jakieś powiązanie, spotkanie po latach, czy coś?


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#13 2012-06-17 19:17:24

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

Od razu tam bzdury, nie jest tak źle xD. W porządku, w takim razie. Może być przypadkowe spotkanie, mimo wszystko?


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#14 2012-06-17 20:14:09

Seth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

Haha! Cudowna karta, wesoła. Po prostu... Zakochałam się i pragnę wątku, o!


-Wiesz co? Ludzie powinni znosić, jak kury.
-Co? Jajka?
-Nie. Ból.

Offline

 

#15 2012-06-18 01:19:56

Seth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Save water. Shower with Caleb.

Zaczęłam więc : P


-Wiesz co? Ludzie powinni znosić, jak kury.
-Co? Jajka?
-Nie. Ból.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radio-hajnowka.pun.pl www.sport-video.pun.pl www.baniciaoc.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl