Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-07-25 23:26:20

Ryu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 56
Punktów :   

Aza x Ryu

Ciężki dzień wymagał równie ciężkich środków, dlatego Ryu postanowił odwiedzić jeden z klubów poleconych mu przez jego nowego nauczyciela magii do którego podobno uczęszczały osobniki magiczne. Za cel wybrał sobie poznanie nowych trunków oraz obserwację otoczenia. Usiadł przy barze zamawiając pierwszy lepszy drink i rozejrzał się dookoła. Bar nie różnił się niczym specjalnym, poza tym że osoby siedzące w nim wyglądały znacznie lepiej niż w podrzędnym ludzkim klubie. Były ładniejsze. Przesunął palcem po szklance starając się uformować kulkę, którą mógłby połknąć i na początku udawało mu się. Kulka urosła i nabrała objętości, ale po chwili pękła wybuchając mu w twarz, a jej rozpryski ochlapały siedzącego obok niego mężczyznę o nieco kobiecych rysach. Świat był pełen sprzeczności.
- Przepraszam - wymamrotał automatycznie. Ćwiczenia w środowisku dzikim nie były dobrym pomysłem.

Offline

 

#2 2012-07-26 09:14:26

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

Nagły rozbryzg alkoholu przerwał jego mały flirt z barmanem, zupełnie odrywając uwagę anioła od słodkich uśmieszków. Skrzywił się mimowolnie, patrząc na plamy zdobiące jego białą tunikę, a następnie podniósł wzrok na siedzącego obok chłopaka. Miękkim ruchem nadgarstka oczyścił swoje ubranie prostym zaklęciem, którego formuły nawet nie musiał znać i uśmiechnął się lekko w stronę pechowca.
- Ćwiczenie zaklęć w barze nie wydaje się dobrym pomysłem - odezwał się melodyjnym głosem z wyraźnym rozbawieniem.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#3 2012-07-26 09:25:20

Ryu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 56
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

Lubił obserwować osobniki, które potrafiły okiełznać tę trudną sztukę i posługiwały się magią jakby była ich prawdziwą naturą. Wyglądało to tak, jakby uczyli się jej od dziecka. Teraz kiedy poszkodowany przez niego mężczyzna machnął od niechcenia nadgarstkiem i wszystkie plamy zniknęły westchnął z lekką zazdrością. Na jego uśmiech odpowiedział również nieśmiałym uśmiechem.
- Podobno ćwiczenia w naturalnym środowisku rozwijają zmysł samozachowawczy - odparł. - Ale chyba masz rację, to nie za dobry pomysł... - przyznał szczerze. - Może mógłbym ci jakoś wynagrodzić... - spojrzał na jego czystą koszulę. Chyba nie miał już czego wynagradzać.

Offline

 

#4 2012-07-26 09:31:20

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

- Możesz postawić mi drinka - odparł, śmiejąc się pod nosem melodyjnie. - Ćwiczenia ćwiczeniami, ale w tym miejscu łatwo wpaść na osoby, które nietrudno wyprowadzić z równowagi, a wtedy nawet instynkt ci nie pomoże - zauważył, zagarniając za ucho kosmyk platynowych włosów.
Chwilę później wsłuchał się w aurę siedzącego obok chłopaka, mrużąc powieki.
- Mag, tak?


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#5 2012-07-26 19:27:39

Ryu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 56
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

Chłopak skinął głową. Wiedział, że wyczuwanie aury było łatwe, ale wciąż zdumiewało go to dlaczego im to wszystko tak łatwo wychodzi. Niemalże błyskawicznie. Zamówił dwa drinki i jeden podsunął mężczyźnie, samemu zabierając się za drugi.
- Tyle, że nowy - przyznał szczerze. - Nie wszystko mi wychodzi, no i póki co bardziej niszczę niż pomagam - roześmiał się lekko. Miał wrażenie, że przy nim może to zrobić. Biła od niego taka uspokajająca aura, której wcześniej nigdzie nie spotkał.

Offline

 

#6 2012-07-26 23:12:58

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

- Początki zawsze są trudne - odpowiedział z pogodnym uśmiechem. - Ale z czasem wszystkiego się nauczysz. Trzeba tylko cierpliwości.
Sięgnął po postawionego mu drinka i uniósłszy szklankę do ust, upił niewielki łyk alkoholu.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#7 2012-07-28 11:10:16

Ryu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 56
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

Cierpliwość była tym, czego Ryu pragnął najbardziej, a czego matka natura mu poskąpiła. Przytaknął w milczeniu upijając porządny łyk ze swojego drinka, już nie próbując zabawiać się magią.
- Cierpliwość nie jest moją mocną stroną - wyrwało mu się, kiedy alkohol przyjemnie rozgrzał go od środka. - Jak wyglądały twoje początki... tzn o ile takie miałeś... oczywiście - oblizał wargi koniuszkiem języka i spojrzał na Aza.

Offline

 

#8 2012-07-28 11:13:28

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

- Moje początki? - powtórzył z rozbawieniem. - To dość ogólnikowe pytanie - zauważył przyjemnym dla ucha głosem.
Nie miał cierpliwości, tak? Cóż, Aza mógł to zmienić, szczególnie teraz, kiedy był już pełnoprawnym Upadłym. Jeden pakt ze śmiertelnikiem, czy dwa nikomu nie zaszkodziły, prawda? A jemu miały nawet pomóc.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#9 2012-07-28 11:39:08

Ryu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 56
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

- Być może, ale dla mnie ten cały świat jest nowością, więc nie rozumiem jeszcze wszystkiego... a właściwie niewiele rozumiem - przyznał szczerze wzruszając ramionami. Nie znał natury każdej z ras, niewiele o nich wiedział, a ciekawość sama nasuwała na usta pytania. Tak jak i teraz. - Czasem mam wrażenie, że wy wszyscy po prostu się z tym urodziliście i magia czy inne umiejętności są dla was jak oddychanie - przyznał.

Offline

 

#10 2012-07-28 11:45:13

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

- Dla mnie konkretnie, owszem - zgodził się, bawiąc szklanką ze swoim drinkiem. - Nie wiem, czy zdążyłeś to wyczuć, ale jestem aniołem, więc magia jest dla mnie naturalna. Być może i jej natura zmieniła się po moim upadku, bo teraz mam dostęp również do ciemnej magii, jednak jej używanie wciąż pozostaje dla mnie intuicyjne. Jeśli chcę zniknąć, po prostu o tym myślę i znikam. Tak samo było z usuwaniem plam z mojego ubrania - odparł z rozbawieniem.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#11 2012-07-28 16:02:21

Ryu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 56
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

- Nie czułem jeszcze takiej aury więc nie byłem pewien kim jesteś - przyznał z uśmiechem Ryu. Nie kłamał, bo nie widział w tym potrzeby. W końcu najlepiej uczyło się metodą prób i błędów. Trzeba było najpierw wyczuć aurę zanim się ją zapamiętało. - Mówisz, że upadłeś... ale twoja aura nie przypomina aury upadłych - dodał po chwili ciszy.

Offline

 

#12 2012-07-28 16:05:13

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

- Jestem Upadłym stosunkowo od niedawna - odparł, wzruszając ramionami. - Wcześniej byłem zawieszony pomiędzy Niebem i Piekłem, dlatego moja aura jest inna. Unikalna - powiedział, uśmiechając się kątem ust.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#13 2012-07-28 20:39:40

Ryu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 56
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

- Czasem dobrze jest być oryginalnym. Dlaczego więc wybrałeś upadłych? Zawieszenie zaczęło cię nużyć, czy zwyczajnie miałeś zbyt wielu wrogów? - zastanowił się nad tym upijając łyk swojego trunku. - Ryu - przedstawił mu się, bo przypomniał sobie, że jeszcze się nie znają. - Polityka Aniołów ci nie odpowiadała?

Offline

 

#14 2012-07-28 20:43:38

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Aza x Ryu

- Aza - również się przedstawił, uśmiechając lekko. - To nie tak, że polityka mi nie odpowiada. Po prostu... cóż, powiedzmy, że popełnianie błędów nie jest jedynie ludzką rzeczą - odpowiedział po chwili namysłu. - A co do wybierania upadłych, nie bardzo miałem wybór, ale to dość długa historia, nie ma sensu przytaczać jej w pubie - zauważył już z mimowolnym rozbawieniem.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nsh.pun.pl www.tntdb.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl www.wkpf.pun.pl www.gameliaforum.pun.pl