Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#16 2012-06-09 20:38:33

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Lucyfer jednak wystarczająco długo przebywał w towarzystwie Aza, by zaszczepił się w jego umyśle, dlatego podążył za nim prawie że w tym samym momencie, co ten postanowił zniknąć. Tchórzostwo. Jakże jednak popularne w dzisiejszych czasach nie zdziwiło diabła.
-Przestań uciekać - warknął za nim, ruszając przed siebie, by złapać go za materiał tuniki, tuż przy karku. Odwrócił go ku sobie. - Nie przyszedłem Cię gonić, Chandran, więc oszczędź sobie zachodu.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#17 2012-06-09 20:43:30

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Znaleźli się na obrzeżach miasta. Cóż, nie sądził, by udało mu się uciec daleko, więc jakoś wybitnie się nie zdziwił...
Odwrócił się, stając z Lucyferem twarzą w twarz.
- Domyślam się, co nie znaczy, że nie warto spróbować - odpowiedział pozornie spokojnym głosem, odgarniając z twarzy jasne włosy, targane wieczornym wiatrem. - Więc co teraz zrobisz? Ukarzesz, jak na Władcę Piekieł przystało? - zapytał.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#18 2012-06-09 21:07:45

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

-Jeżeli śmierć nazywasz ukaraniem to owszem, przyszedłem Cię ukarać - powiedział, przekręcając głowę lekko na bok, niczym zaciekawione czymś zwierzę. W jego zachowaniu nie było jednak zainteresowania, a raczej złośliwość i wrogość, którą miał zamiar pokazać.
-Chciałeś mnie wydać Michałowi - mruknął w jego stronę. Obaj to wiedzieli, a jednak postanowił wypomnieć mu ten fakt. - Żenujące, jeżeli myślałeś, że Ci się uda. Godne podziwu, że twoja głupota w ogóle pozwoliła Ci cokolwiek o mnie znaleźć.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#19 2012-06-09 21:19:43

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

- Przynajmniej w ten, czy inny sposób zrobiłbym krok w przód - stwierdził, nagle pogodzony ze swoim losem.
Było mu już obojętne, czy umrze, czy może też wróci do Nieba. Byle nie przebywać dłużej wśród tej hałastry, w dodatku samemu będąc tak słabym. Skoro nie mógł się przydać ani jednej, ani drugiej stronie, nie mogąc też pozostać neutralnym, to chyba nie warto było się dalej starać. Mimo iż sporo osób mogłoby zapłakać nad urodą ex-anioła.
- Mam dość stania w miejscu, pośród ludzi - dodał.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#20 2012-06-09 21:24:02

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Spojrzał na niego z pode łba. Tak, proszę państwa psuje się spektakl, który Lucyfer miał zamiar wystawić. Co to za radocha zabić kogoś, jeżeli ten ktoś nie stawiał oporu?
Jęknął, pocierając swoje skronie.
-Nie możesz chociaż poudawać, że zależy Ci na tym marnym życiu, żebym poczuł wielką satysfakcję z twojej śmierci? - zapytał, unosząc kącik ust w uśmiechu.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#21 2012-06-09 21:31:27

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

- Wybacz, że psuję ci zabawę, ale nie - odparł spokojnie Aza. - A teraz, jeśli łaska, zrób, co masz do zrobienia i miejmy to już za sobą - westchnął. - Skoro moje umiejętności nikomu się już nie przydadzą, nie mam co tu robić - wzruszył ramionami.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#22 2012-06-09 21:43:33

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Westchnął, kręcąc głową.
-Żałosne jak jeden upadły może mi zepsuć cały wieczór - powiedział, po czym podszedł do niego bliżej i położył dłoń na jego ramieniu. Spojrzał mu w oczy, lekko przekręcając głowę na bok. Drugą ręką złapał go za podbródek, jakby własnie chciał mu złamać kark, jednak tak naprawdę po prostu go unieruchomił. - Dlaczego nie chcesz żyć, Chandran?


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#23 2012-06-09 21:56:43

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

- Nie jestem Upadłym - sprostował, patrząc Lucyferowi w oczy. - Zostałem skazany na wieczne spadanie - wyjaśnił i odwrócił wzrok. - Spędziłem wśród ludzi kilka tysiącleci, będąc im niemal równym - mruknął. - Nie tego oczekiwałem po odejściu z Nieba. Sądziłem, że będę mógł z czasem urosnąć w siłę, jak inni Upadli. Ale nic takiego się nie stało. Chcę w końcu wyłamać się z tego błędnego koła. Chcę uciec od tego zepsutego świata.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#24 2012-06-09 22:02:05

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

-W takim razie jesteś durny, myśląc że Michał może ofiarować Ci cokolwiek poza kłamstwem - powiedział beznamiętnie. Znał swoich braci, wiedział jak działają. Robili już wiele razy wszystko, byle tylko zdobyć jego, ale co z tego? Skoro i tak nigdy miało się im to nie udać. Lu był dobry, o wiele za dobry na wszystkie te anioły razem wzięte. - Zamiast szukać pomocy u góry, powinieneś spróbować szukać jej u mnie.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#25 2012-06-09 22:12:08

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

- A ty ofiarowałbyś mi coś poza kłamstwem? - zapytał, marszcząc lekko jasne brwi.
Oczywiście, że mu nie wierzył. Diabłu? Dajcie spokój. Chociaż, jak się tak teraz zastanowić, to Michałowi też dał się nabrać. Tak, Aza, wpadłeś między młot i kowadło. Zdolnyś, naprawdę.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#26 2012-06-09 22:18:23

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

-Poza kłamstwami, jestem całkiem niezły w mówieniu prawdy - powiedział, wzruszając ramionami.
On mógł wiele. Znał sztuczki, których aniołowie nie znali i gdyby tylko chciał, mógłby uwolnić Chandrana od jego piekielnego losu. "Gdyby tylko chciał" było tu jednak jakiś problemem, ale wszystko da się obejść, jeżeli tylko bardzo się chce, prawda?


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#27 2012-06-09 22:49:53

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

- Teraz na to i tak za późno - zauważył trzeźwo, przymykając powieki. - Miałeś mnie w końcu zabić - przypomniał. - Nie masz powodu, żeby mi pomagać.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#28 2012-06-09 22:59:25

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

-Powód zawsze się znajdzie, choćby chęć wkurzenia Michasia - mruknął rozbawiony. Niektórzy uważali, że jest szalony, że brakuje mu piątej klepki, on jednak miał się za geniusza zła i z tym też wielu się zgadzało. Prawda jednak była nieco inna. Był szalony, ale właśnie dzięki temu genialny. - I owszem, miałem Cię zabić, ale dla Ciebie najgorszą karą jest życie, więc jak mógłbym Ci je zabrać?


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#29 2012-06-10 17:54:07

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

- No tak - mruknął, marszcząc lekko brwi. - Mogłem się spodziewać, że to tak się skończy... - westchnął, odwracając wzrok. - Więc co w takim razie zamierzasz ze mną zrobić? - zapytał po chwili milczenia, spoglądając na diabła kątem oka.
Jasne włosy na moment zasłoniły mu pole widzenia, więc z odrobinę zniecierpliwionym prychnięciem odrzucił je na plecy.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#30 2012-06-10 18:19:50

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

-Mogę Cię od tego uwolnić - powiedział, a jego oczy zaświeciły żywym ogniem. I to wcale nie były przechwałki. Jego moc była silna. Na tyle silna, by zmienić kogoś w upadłego, szczególnie gdy ten był nim w połowie. Spoglądał na Azę, a na jego twarzy pojawiał się co raz bardziej łobuzerski uśmiech. - Mogę zmienić twoje życie na zawsze, bo tego właśnie chcesz, prawda?


You never know how much time you'll have.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wkpf.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl www.wirtualnapolityka.pun.pl www.gameliaforum.pun.pl www.tntdb.pun.pl