Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#31 2012-06-10 18:34:34

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Zmrużył powieki, przez chwilę wpatrując się w niego z milczeniu.
- Co wtedy zyskam? - zadał pytanie, które powoli zaczynało go dręczyć.
I znów pojawiły się wątpliwości, choć nie można było nie przyznać, że ta propozycja również była kusząca. Nawet pomimo faktu, że oznaczało to pakt z diabłem. Nie uśmiechało mu się to, musiał przyznać, przynajmniej tej dobrej części jego charakteru, za to ta gorsza krzyczała o to, by Aza się zgodził.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#32 2012-06-10 18:43:17

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

-Zostaniesz upadłym - powiedział, unosząc kącik ust. - A to równa się wielu przywilejom. Poza oczywistym, że będziesz miał możliwość zejścia do piekła, będziesz miał moc. Sporą. Każdy upadły ma jej całkiem duże zasoby, pozwalające na wywoływanie niezłego zamieszania. Rzecz jasna, nie wywołasz klęski żywiołowej tak jak ja mógłbym to zrobić, ale mała powódź nie powinna być problemem. To tak dla przykładu.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#33 2012-06-10 18:50:30

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

- Nie jestem pewien - przyznał szczerze po kolejnej chwili milczenia. - Choć nie powiem, żeby twoja propozycja nie była kusząca... Jednak wciąż wydaje mi się być to podejrzane. Jakby na to nie patrzeć, nie jestem ci do niczego potrzebny.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#34 2012-06-10 19:06:41

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

-Nie mówię, że to zrobię. I nie mówię też, że jeżeli tak, to bezinteresownie - powiedział zgodnie z prawdą. Jasne, że nie było w nim dobroci, która pozwoliłaby mu rozdawać moc tak po prostu, bo ktoś jest przystojny, bo ktoś coś zrobił, bla bla bla. Zawsze miał cel. Trudno jednak było go odkryć innym, bo jego tajemniczość i intelekt, który rzadko kiedy dał się komuś zwyciężyć wolały ukrywać jego prawdziwe zamiary.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#35 2012-06-10 19:11:34

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

- Więc jaka cena byłaby tym razem? Gdybyś postanowił jednak zrobić ze mnie Upadłego? - zapytał, krzyżując ramiona na piersi i patrząc na Lucyfera uważnie.
Powoli zaczynał czuć, że ma mętlik w głowie. Ale to pewnie przez zdenerwowanie. Tak, na pewno. Jakby nie patrzeć, nie znajdował się w komfortowej sytuacji...


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#36 2012-06-10 19:32:14

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Cena wcale nie musiałaby być sprecyzowana czy nieziemsko wysoka. Czasami po prostu dobrze było mieć sprzymierzeńca.
-Załóżmy, że miałbyś wobec mnie dług wdzięczności.
To działało na korzyść diabła, choć tylko on mógł wiedzieć dlaczego i raczej nie miał zamiaru dzielić się tym z innymi. Nie miał w tym swojego interesu, toteż byłoby to głupotą.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#37 2012-06-14 10:00:44

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Aza przez chwilę wpatrywał się w Lucyfera, jednak ostatecznie skinął lekko głową, bezgłośnie zgadzając się na ten pakt. Teraz tylko od mężczyzny stojącego przed nim zależało, kiedy zostanie wprowadzony on w życie i czy w ogóle. Postanowił się poddać i czekać na dalsze wydarzenia. W końcu z diabłem nie było sensu walczyć, skoro nie było szansy na wygraną. A przynajmniej Chandran jej nie widział.
Zwiesił więc ramiona wzdłuż smukłego ciała, czekając na kolejny ruch Lucyfera.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#38 2012-06-14 12:17:25

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

-Zgadasz się? - zapytał, może nawet odrobinę zdziwiony. Rzadko kiedy ktoś się z nim zgadzał czy własnowolnie chciał zawierać jakiś pakt. Lucyfer owszem, nie lubił odmów, ale był dość honorowym mężczyzną i zmuszanie jakoś nie było w jego krwi. Skoro jednak Aza nie lubił swojego dotychczasowego życia, to przecież Lu mógł mu trochę pomóc, a przy okazji powiększyć ilość upadłych aniołów.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#39 2012-06-14 12:44:59

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Aza zachichotał cicho pod nosem, czując się już nieco swobodniej i postąpiwszy krok w kierunku mężczyzny, stanął za jego plecami, kładąc smukłe dłonie na jego ramionach.
- Popraw mnie, jeśli się mylę, ale czy komuś takiemu, jak ty należy odmawiać? - wymruczał nieopodal jego ucha. - Przecież obaj dobrze wiemy, że jeśli chcesz, potrafisz być bardzo przekonujący. A ja zwyczajnie widzę, że twoja propozycja jest o wiele atrakcyjniejsza - stwierdził nieomal niewinnym tonem, spoglądając na Lucyfera zza jego ramienia.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#40 2012-06-15 13:15:02

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Chandran zadziwiał go co raz bardziej, bo po pierwsze, zazwyczaj kiedy do głosu dochodził Lucyfer, zgadzano się, ale ze względu raczej na strach, niż na fakt, że był bardzo przekonywujący, chociaż z drugiej strony może to po prostu jedno i to samo? A po drugie, pozwalał sobie na te śmiałe gesty. Lu przekręcił głowę w jego stronę, tak, że ich twarze prawie się spotkały. Uśmiechnął się chytrze.
-Pozostaje mi więc tylko zaprosić Cię do piekła.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#41 2012-06-15 23:36:39

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Uśmiechnął się kątem ust, odrobinę tylko niegrzecznie i zsunął dłonie z ramion Lucyfera, odsuwając się o pół kroku.
- Takiemu zaproszeniu nie sposób odmówić - wymruczał, patrząc demonowi w oczy.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#42 2012-06-16 23:13:38

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Tym razem to Lucyfer położył dłoń na ramieniu mężczyzny, by wraz z zaciśnięciem na nim palców, przenieść ich obu do sali tronowej. Miejsce było zdumiewające i trudno było objąć je wzrokiem. Złoto i czarne diamenty ozdabiały salę, sprawiając, że ta wydawała się jeszcze większa.
-Witam w moich skromnych progach - powiedział, wpatrując się tęsknie w swój tron. Kiedyś w ogóle nie musiał wychodzić na ziemię. Ostatnio wiele się pozmieniało.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#43 2012-06-17 13:17:50

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Aza podniósł wzrok na salę i z niemym zachwytem przyglądał się jej ogromowi oraz pięknie. Było tu zupełnie inaczej, niż w Niebie, ale ten klimat bardzo przypadł Azie do gustu. Rozejrzał się dokoła z mimowolnym uśmiechem, by ostatecznie zatrzymać wzrok na Lucyferze.
- Zaczyna mi się tu podobać - wyznał szczerze.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#44 2012-06-17 15:11:03

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

-Ta część jest odjechana, bo jest moja - przyznał, uśmiechając się zawadiacko. - Gorzej z lochami. Tam nie podoba mi się już tak bardzo, ale przynajmniej jest gdzie wciskać te wszelkie szumowiny.
A szumowin, którym należało się wepchnięcie do lochu było mnóstwo. Ciekawe, że nawet jeżeli uciekliby z klatki, to wąż korytarzy chyba by ich zabił.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#45 2012-06-17 15:22:08

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

- Nikogo innego nie mógłbym podejrzewać o lepszy gust - wyznał bez cienia ironii, obchodząc znów mężczyznę wolnym krokiem, by podejść bliżej jednej z kolumn i lepiej się jej przyjrzeć .


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualnapolityka.pun.pl www.wkpf.pun.pl www.nsh.pun.pl www.gameliaforum.pun.pl www.tntdb.pun.pl