Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#16 2012-05-12 21:44:40

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

- Teraz to w sumie wszystko ma sens - mruknął, odwracając wzrok i spoglądając na pracującego fotografa. - Erik wspominał mi wcześniej o tobie - przestąpił z nogi na nogę. - Nie wiesz może ile jeszcze czasu zajmie im ta sesja? Bo w sumie chętnie bym się stąd wyrwał.


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#17 2012-05-12 22:04:50

Carrigan

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 136
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

Zaskoczony spojrzał na mężczyznę.
-Wspominał o mnie?- zaraz szybko się zreflektował. - Nie wiem. Znając Erika pewnie długo. Ja zaraz i tak się zbieram- wzruszył ramionami.

Offline

 

#18 2012-05-12 22:40:26

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

Markovich nie za bardzo wiedział, co tak zdziwiło chłopaka. Fakt, iż Erik wspominał mu o nim uważał za raczej normalny, pozbawiony większej pikanterii. Wzruszył ramionami, nie do końca wiedząc co jeszcze może zrobić.
- Ok, tylko się pospiesz. Będę potrzebował przewodnika, chcę iść na jakąś dobrą kawę, bo tu w automacie same siki.


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#19 2012-05-12 22:49:23

Carrigan

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 136
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

Nieświadomie zrobił zabawną minkę wydymając w zamyśleniu kształtne usteczka. Spojrzał na plecy Erika i w końcu kiwnął głową na zgodę własnych myśli.
-Powiem tylko Erikowi, że już się zmywa- mruknął, nie spoglądając na Markovicha i ruszył w stronę fotografa. Przerwał mu na moment robienie zdjęć. Przez chwilkę rozmawiali, aż w końcu Kinney kiwnął głową, zaraz wracając do zdjęć.
-Jeśli chcesz, możesz iść ze mną. Skoczę tylko do garderoby się ubrać- powiedział podchodząc do Kosmy.

Offline

 

#20 2012-05-12 23:30:19

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

Gdy blondyn odszedł do Erika, Markovich zaczął się zbierać. Wyrzucił kubek po kawie do śmietnika, zabrał ze sobą wizytówkę jednej wizażystki.
- Jak najbardziej, właściwie na taki obrót spraw liczyłem od początku. To ty idź to garderoby, ja poczekam na zewnątrz.
Nawet nie czekając na jego odpowiedź, wyszedł z budynku. Przysiadł sobie na murku i odpalił papierosa.


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#21 2012-05-12 23:39:04

Carrigan

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 136
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

Po kilkunastu minutach wyszedł przed budynek ubrany w dopasowane, czarne rurki i czerwone trampoki. Białą koszulę miał wciśniętą za pasek, rękawy podwinięte do łokci, a na to jeszcze narzucona luźna kamizelka nabijana ćwiekami. Niemal od razu spostrzegł Kosmę na murku więc podszedł do niego spokojnym krokiem.
-Co powiesz na Starbucksa?- zapytał od razu.

Offline

 

#22 2012-05-12 23:58:30

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

Usłyszawszy jego propozycję, skrzywił się lekko, wpatrując się w niego z lekkim zażenowaniem,
- Serio? Masz zamiar wspierać wielką, korporacyjną machinę wykorzystującą niewolniczo biednych Azjatów na plantacjach na Cejlonie? - przekrzywił głowę, uśmiechając się przy tym ni to przyjaźnie, ni to nieprzyjaźnie. Ach ten jego wisielczy humor. - W sumie to wspaniale, i tak wszyscy powtarzają mi, jaka to ze mnie niedobra osoba - wstał, otrzepując spodnie. - Nie bierz do siebie moich głupich żartów, do nich po prostu trzeba przywyknąć - uśmiechnął się lekko. - Ja tam wolałbym raczej jakąś małą, fajną kawiarnię, ale wiesz, decyduj sam.

[starbaks bleee, tu z Kosmykiem się zgodzę. Przepraszam też za jego zachowanie, niewychowany skurczybyk z niego wyrósł]


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#23 2012-05-13 00:10:58

Carrigan

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 136
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

-Mało nie obchodzą niewolnicy na Cejlonie- mruknął szczerze, wsuwając dłonie w kieszenie spodni. Pod tym względem Jason z przeszłości i Jason 'teraz' niewiele się od siebie różnili. Mało obchodziły go drugie osoby, chyba, że byli to jego przyjaciele.
-Po prostu mają tam dobrą karmelową machiato- westchnął rozglądając się. -Ale tu niedaleko jest Czekoladowa Republika. Przyjemna kawiarnia z ponoć dobrą kawą.

Offline

 

#24 2012-05-13 11:25:49

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

- Ty bezduszna istoto, jak może ci coś takiego w ogóle przejść przez gardło? - zaczął teatralnym głosem, jednak w pewnym momencie po prostu wybuchnął śmiechem. - No ale dobrze, niech ci będzie. Chyba jednak poświęcę się i zgodzę się na Starbucksa. W sumie kawę mają całkiem dobrą, a i zjadłbym jakąś obrzydliwie słodką muffinkę.


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#25 2012-05-13 11:33:00

Carrigan

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 136
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

Spojrzał na niego i mimowolnie uśmiechnął się kącikiem ust.
-Nie tylko ciebie nazywając niedobrą osobą- mruknął, ruszając w stronę Starbucksa. Do Jasona w ogóle nie pasowały określenia 'zły', 'niedobry', bo jak ktoś z takim wyglądem mógł być złą osobą? Ale jak to zazwyczaj bywa, nie ocenia się książki po okładce. Za tą śliczną buźką chowa się mnóstwo paskudnych cech.
-Ty też jesteś fotografem?- zapytał. -Widziałem jak doradzałeś Erikowi.

Offline

 

#26 2012-05-13 16:58:22

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

Z początku stał w miejscu, nie ruszając się nawet o krok. Dopiero gdy blondyn odwrócił się, chcąc jakoś go ponaglić, ruszył w jego stronę. Równając się z nim w kroku, mruknął ciche 'sorry'.
- Tak, niestety, Choć większość czasu unikam mojej pracy i zajmuję się ukrywaniem przed moim zleceniodawcami. Standard - wzruszył ramionami. - Tak właśnie poznaliśmy się z Erikiem. Rywalizowaliśmy o jeden kontrakt. Straszny był z niego dupek - parsknął śmiechem, przypominając sobie sytuację.


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#27 2012-05-13 17:08:51

Carrigan

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 136
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

-Mhm. Jak się na coś uprze to nie ma szans by go odciągnąć od tego pomysłu.- Uśmiechnął się przypominając sobie jak Erik był uparty przy namawianiu go na sesje. Wsunął ręce w kieszenie i spojrzał na mężczyznę.
-Który z was wygrał kontrakt?- zapytał z zaciekawieniem.

Offline

 

#28 2012-05-13 17:19:21

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

- A jak myślisz? - parsknął śmiechem, ruchem dłoni pokazując na samego siebie. - Owszem, wieczór przed podpisaniem kontraktu spędziliśmy w jakimś barze. Piwo lało się strumieniami, a biednemu Eryczkowi oczka się już zamykały. No cóż, zawsze miałem dobrą głowę. W każdym razie następnego dnia to ja zawarłem umowę na zdjęcia do kampanii na wiosnę lato Balenciagi. Na pocieszenie dodam, że Erikowi miesiąc później trafiła się sesja do brytyjskiego Vogue'a, także nie był jakoś zbytnio poszkodowany. Od tego czasu przyjaźnię się z tym idiotą.

Ostatnio edytowany przez Kosma Markovich (2012-05-13 17:20:44)


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#29 2012-05-13 17:27:34

Carrigan

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 136
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

Uśmiechnął się z rozbawieniem.
-To dlatego Eryk już nie pije przed ważniejszymi sesjami czy podpisaniem kontraktów. Przez ciebie ma traumę- mruknął przystając przy przejściu dla pieszych.
-Muszę zobaczyć tą twoją sesję o którą walczyliście z Erikiem. Chciałbym wiedzieć z kim przegrał Kinney -zaśmiał się.

Offline

 

#30 2012-05-13 17:37:04

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kosma x Jason

- A niby czym Erik zasłużył na takie twoje przywiązanie i podziw? - zaśmiał się lekko, wpatrując się uważnie w blondyna. - No ja rozumiem, że znacie się z Brodwaya, ale nie musisz mu być tak oddany. Po prostu zaakceptuj, że są i lepsi fotografowie od niego. Weźmy tak na przykład mnie - rzucił poważnym, teatralnym głosem, jednak oczy zdradzały rozbawienie zaistniałą sytuacją.

Ostatnio edytowany przez Kosma Markovich (2012-05-13 17:37:53)


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.baniciaoc.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.radio-hajnowka.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl www.sport-video.pun.pl