Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#16 2012-06-17 21:58:52

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Aza x Ares

- Jak mniemam, nie mam nawet po co prosić o parę godzin swobody, bo zapewne mi jej nie dasz - zauważył, odchylając się na oparcie krzesła. - Ale co powiesz na nieco bardziej "przyjazne" kontakty, hm? Pozwolę ci mnie śledzić do woli i nie będę znikał nie wiadomo gdzie, a ty będziesz traktował mnie mniej jak wroga, a bardziej jak, no nie wiem, znajomego? Ta napięta atmosfera niezbyt mnie cieszy - powiedział, ciekaw, co na to demon. - Wiesz, od czasu do czasu skoczymy na piwo, zapalimy razem marychę dla odstresowania...


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#17 2012-06-17 23:09:34

Ares

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 62
Punktów :   

Re: Aza x Ares

- Tak. Napijemy się, zapalimy marychę, zrobimy demoniczne dzieciary połowie żeńskiej części Nowego Jorku, a na koniec weźmiemy ślub i zaadoptujemy ciemnoskórego noworodka, którego nazwiemy Motylkiem. Poza tym będziemy żyć w dobrobycie, szczęściu i samouwielbieniu póki nas Lucyfer nie rozłączy. Amen. - mruknął, posyłając mu niezbyt zadowolone spojrzenie. - Chociaż w sumie pomysł z piciem nie był zły. - stwierdził po krótkiej chwili nieco zmieniając zdanie. Jedyną rzeczą jaką naprawdę lubił na Ziemi był alkohol i cóż... Ares miał do niego straszną słabość, chociażby taki kompromis najłatwiej było od niego wymusić butelką dobrego trunku.


Jest przystojny, ale ma coś jeszcze - tego wydestylowanego diabła, który chowa mu się w oczach.
~*~
Lubię tę aurę ciemności, która go otacza. Lubię jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie piękny, niczym noc bez gwiazd.

Offline

 

#18 2012-06-18 16:55:35

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Aza x Ares

- No widzisz, w takim razie może zamiast siedzieć w kawiarni, wybierzemy się w ciekawsze miejsce? - zaproponował. - Stanowczo wolałbym napić się absyntu, niż kawy i choć wieczór dopiero się zbliża, będziemy chociaż mieli czas na wybór lokalu - dodał, powolnym ruchem nawijając na palec kosmyk jasnych włosów.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mytupijemy.pun.pl www.or-cosinus.pun.pl www.stoppiwu.pun.pl www.zajefizjo.pun.pl www.gothicsite.pun.pl