Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#91 2012-08-01 21:13:11

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Z przyjemnością otaksował spojrzeniem jego ciało i uśmiechnął subtelnie kątem ust. Przeniósł wzrok na oczy Lucyfera, a jego uśmiech tylko się poszerzył.
- Cóż... - wymruczał nisko, unosząc dłonie, by całe ułożyć na piersi mężczyzny, po czym wspiął się na palce i wyszeptał: - Tym razem będziesz musiał postarać się bardziej...
Chwilę potem zwyczajnie wyminął diabła i lekkim krokiem podszedł do łóżka, siadając na jego skraju.
- Nie jestem jednym z tych, którzy wietrząc okazję rzucą ci się do rozporka i będą błagać, żebyś ich przerżnął - wyjaśnił spokojnie.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#92 2012-08-01 21:37:06

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

-Nie bądź taki pewien - powiedział, uśmiechając się tajemniczo. - Noc jeszcze młoda, a ja pełen sił, więc może się okazać, że jeszcze będziesz błagał...
Stał przed nim chwilę, by w końcu zbliżyć się do mężczyzny i złapać go za żuchwę. Patrzył mu w oczy, dodatkowo walcząc z ogniem we własnych.
-Pocałuj mnie.
[Nowy blog! Nowy blog! Dobra, nie podniecam się, ale serio... Nowy blog! oO www.miami-paradise.blogspot.com I będzie stara ekipa jeszcze ze school-of-yaoi wiec świetnie może być ^ ^ Zapiszesz się?]


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#93 2012-08-01 21:38:59

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Uniósł głowę, kiedy tylko Lucyfer chwycił go za podbródek i zmrużył lekko powieki, przez chwilę milcząc.
- Sam przecież możesz to zrobić - wymruczał, postanawiając iść w zaparte.

[Wiem, że nowy blog Ale obawiam się, że nie znajdę czasu na pisanie notek, ani nie znajdę pomysłu na nową postać... ]


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#94 2012-08-01 21:51:04

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

-Uparty jesteś - mruknął zadowolony, po czym popchnął go, tak, że ten upadł plecami na łóżko, a następnie usiadł mu na biodrach. Pochylił się i złożył pocałunek na ustach upadłego. Wargi Lucyfera miały dziwny smak. Inny niż te ludzkie. Był bardziej intensywny, jakby słodszy. Pozostawiał uczucie niezaspokojenia, jakby chciało się ich więcej i więcej...
[Z tymi notkami to pewnie i tak nie wypali i nikt nie będzie dodawał ^ ^ Daj Azę, tylko trochę go zmień, żeby nie był aniołem, da dam!]


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#95 2012-08-01 21:55:29

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Opadł na pościel i zamruczał mimowolnie, gdy tylko poczuł na swoich ustach wargi Lucyfera. Miały naprawdę obłędny smak... Chętnie oddał pocałunek, splatając luźno ręce na karku mężczyzny.

[Nie wiem... Na razie nie mam na to weny. Praca na trzy zmiany nie wspomaga kreatywności. ]


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#96 2012-08-01 22:19:25

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Tak lepiej. Rozwarł jego wargi językiem, wsuwając się między nie delikatnie. Potrafił być taki, kiedy tylko chciał. Zazwyczaj jednak każdy jego ruch oprawiony był w tę agresję, brutalność. Może dlatego, że w zasadzie wszyscy tego oczekiwali? Był diabłem, miał być zły. W każdej dziedzinie.
[O borze zielony, to ja czuję, że niezłe dziecko ze mnie .__.]


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#97 2012-08-01 22:24:07

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Westchnął pod nosem i zsunął dłonie na przyjemnie umięśnione plecy Lucyfera, chwilę później gładząc również jego ramiona. Chętnie wdał się w taniec z jego językiem, oddając pocałunek. Aza nie oczekiwał. Był ciekaw, co też diabeł mu zaserwuje. I nie zamierzał się domagać, jak zapewne większość kochanków mężczyzny.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#98 2012-08-01 22:32:49

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Wygiął plecy w łuk, pochylając się nad nim głębiej. Jedną z dłoni podpierał się o łóżko, drugą wsunął we włosy mężczyzny, by móc bardziej kontrolować całą sytuację. Wczuł się mocniej, sprawiając że pocałunek stał się bardziej namiętny. Włożył w niego więcej siebie.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#99 2012-08-01 22:42:32

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

I Aza odpowiedział, nawet bardzo chętnie. Ugiął nogi w kolanach, ocierając wewnętrznymi stronami ud o biodra wiszącego nad nim mężczyzny. Zadrżał delikatnie, czując dotyk ciepłej skóry, pozwalając Lucyferowi decydować.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#100 2012-08-01 23:55:54

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Mężczyzna przerwał pocałunek. Spojrzał na niego spod przymrużonych powiek, uśmiechając się tajemniczo. Po chwili przesunął językiem wzdłuż jego grdyki w dół, a później w górę, szczęką aż do płatka ucha, które przygryzł delikatnie.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#101 2012-08-02 21:06:26

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Lucyfer x Aza

Jęknął cichutko, krótko, przymykając powieki i odchylając głowę w bok. Bezwiednie oblizał wargi, czując na nich wciąż smak ust Lucyfera i przyciągnął mężczyznę bliżej siebie, stykając się z nim torsem. Przysunął dłonie z barków diabła na jego ramiona, poznając fakturę skórę smukłymi dłońmi.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingsajzforum.pun.pl www.wirtualnapolityka.pun.pl www.wkpf.pun.pl www.tntdb.pun.pl www.nsh.pun.pl