Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#46 2012-06-15 02:02:10

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

-Hmm.- Zamyślił się przenosząc wzrok ponad ramieniem mężczyzny, na widok za oknem.
-Nie miałem okazji zobaczyć- przyznał.
-Tamtejsze smoki nie należą do najprzyjemniejszych- uśmiechnął się kącikiem ust, unosząc butelkę do ust.


Burn baby, burn.

Offline

 

#47 2012-06-15 02:08:50

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

- Nie przepadacie za sobą, bo pochodzicie od dwóch różnych żywiołów - zauważył, uśmiechając się do niego lekko. - Wy powstaliście z ognia, zaś one są bogami rzek i deszczy. Ale tak, jak i tutaj, tam smoków zostało już bardzo mało.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#48 2012-06-15 02:16:07

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Zerknął na niego z lekkim rozbawieniem.
-Sporo o nas wiesz, aniołku- mruknął podchodząc do okna. Oparł się o szybę plecami, przyglądając się Azie.
-Ale tak. To prawda. Gdy smok ognia i wody staną sobie na drodze, wynika z tego tylko nieszczęście...i kilka blizn- uśmiechnął się nieco drapieżnie, wskazując blizny na swojej twarzy. Zaraz wychylił nieco piwa i odepchnął się lekko od szyby, podchodząc do wygodnej, skórzanej kanapy. Rozsiadł się na niej z zadowolonym pomrukiem.


Burn baby, burn.

Offline

 

#49 2012-06-15 02:22:53

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

- Miałem sporo czasu na studiowanie interesujących mnie tematów - zauważył, odstawiając szklankę na stolik i wolnym krokiem podchodząc do Drago.
Uśmiechnął się kusząco, mrużąc zaczepnie powieki i usiadł okrakiem na kolanach mężczyzny, twarzą do niego. Smukłe ramiona znów zaplotły się wokół jego karku, a sam Aza na moment przygryzł swoją dolną wargę.
- Skoro już o bliznach mowa... - wymruczał, unosząc jedną dłoń, by przesunąć opuszką palca wzdłuż blizny na łuku brwiowym smoka. - Pozwolisz mi je policzyć? - zapytał, po chwili przenosząc delikatny dotyk na bliznę przecinającą wargi Drago. - Wszystkie...? Bardzo, bardzo dokładnie... - zniżył nieco ton głosu, świadomie kusząc.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#50 2012-06-15 02:29:24

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Odsunął rękę w której trzymał piwo, by czasem go nie rozlać. Dotyk anioła był niezwykle przyjemny.
Zmrużył lekko powieki, przyglądając się jego przystojnej twarzy. Podobało mu się to, jak Aza świadomie kusił.
-Skoro tak bardzo chcesz- mruknął rozciągając usta w uśmiechu.
-Nie mam nic przeciwko.- Dłoń ułożył na jego biodrze i przesunął na smukłe udo.


Burn baby, burn.

Offline

 

#51 2012-06-15 02:34:07

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Uśmiechnął się z zadowoleniem i ująwszy jego twarz w dłonie, uniósł się lekko, sięgając wargami blizny na skroni. Pokrył całą jej długość delikatnymi pocałunkami, przymykając powieki, a następnie zsunął się na wysokość jego ust. Kolejne subtelne muśnięcia przylgnęły do skóry smoka, jednak gdy już Aza miał trącić górną wargę mężczyzny, zsunął się niżej, docierając do podbródka. Miał ochotę odrobinę się z nim podrażnić.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#52 2012-06-15 02:42:19

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Z jego gardła wyrwał się niski pomruk aprobaty. Gdy anioł zaczął składać pocałunki na jego twarzy, przymknął powieki, rozkoszując się dotykiem jego aksamitnych warg. Gdy nie doczekał się pocałunku, lekko zmarszczył brwi, uchylając powieki. Jego tęczówki przybrały kolor miedzi z ciemniejszymi plamami. Zdawałoby się że dosłownie w jego oczach płonie ogień.
Uniósł dłoń i przyłożył ją do jego policzka, kciukiem obrysowując kontur jego dolnej wargi.


Burn baby, burn.

Offline

 

#53 2012-06-15 02:44:50

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Przygryzł znów dolną wargę, uśmiechając się do niego zaczepnie, a w następnej chwili wplótł dłonie we włosy Drago i wpił się chętnie w jego usta, całując go z pasją, jakiej sam smok by się nie powstydził. Przylgnął ciałem do jego piersi, ocierając się o niego ledwie wyczuwalnie podczas namiętnego pocałunku.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#54 2012-06-15 02:49:45

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Mruknął przymykając oczy. O tak. O to właśnie mu chodziło.
Objął go ramieniem w pasie, przyciągając bliżej siebie i odpowiadając na pocałunek z równą pasją i zaangażowaniem. Aza smakował obłędnie, z czego zapewne nie zdawał sobie sprawy. Jego zapach aż zawrócił w głowie smoka. Tak słodki i intensywny.


Burn baby, burn.

Offline

 

#55 2012-06-15 02:53:17

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Zamruczał w jego usta i wplótł się z językiem Drago w gorącym tańcu, czując przyjemne dreszcze wędrujące w dół kręgosłupa. Oderwał się od niego jednak po dłuższej chwili, mimowolnie oblizując usta i spojrzał zaczepnie w oczy smoka.
- Wiedziałem, że wrócenie do tego baru to dobry pomysł - wymruczał z rozbawieniem.

[Uciekam w kimę. Branoc! ]


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#56 2012-06-15 03:18:56

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

-Popieram- zamruczał z rozbawieniem. Przytrzymując go, pochylił się do przodu by odstawić butelkę z piwem na niski stolik stojący przed sofą. Zaraz wrócił do poprzedniej pozycji, wygodnie opierając się o oparcie. Przechylił lekko głowę w bok, przyglądając mu się z uwagą.
-Wszystkie anioły są takie piękne?- zapytał, wsuwając palce między jego kosmyki i przeczesując je lekko. W swoim życiu nie spotkał zbyt wielu aniołów, a te które spotkał częściej były Stróżami pod postacią dzieci czy zwierząt lub sami Upadli.


Burn baby, burn.

Offline

 

#57 2012-06-15 23:32:14

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

- Nie znam wszystkich - wymruczał z niegasnącym uśmiechem. - Ale tak, większość z nas ma całkiem pociągającą aparycję - zgodził się z rozbawieniem. - Choć niektórzy z nas są lepiej zbudowani - dodał, przechylając głowę na bok. - Ja sam również miałem niczego sobie ciało, ale kondycja mi spadła, gdy przestałem być generałem zastępów Metatrona - przyznał, masując ramiona Drago.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#58 2012-06-16 13:26:23

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

-Szemhazaj- zamruczał gardłowo, spoglądając na niego spod przymkniętych powiek. Mimo, że był smokiem i teoretycznie nie podlegał żadnej religii, nie znaczyło że ich nie znał. Lata życia nie pozwoliły mu na taką ignorancję.
-Wdaje mi się, że nie masz na co narzekać- powiedział przesuwając ręce po jego zgrabnych udach. Anioł był naprawę niczego sobie. Nie miał pojęcia jak wyglądał wcześniej, ale teraz jak dla Drago, był idealny.


Burn baby, burn.

Offline

 

#59 2012-06-16 17:25:29

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

- Fakt, mogło być gorzej - zgodził się z mimowolnym rozbawieniem. - Zawsze mogłem być kościsty - stwierdził, przesuwając smukłymi dłońmi po jego piersi.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#60 2012-06-16 19:00:19

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Zaśmiał się krótko.
-Faktycznie. To już by było nie do zniesienia- mruknął z rozbawieniem. Przesunął dłonie z jego ud, przez pośladki, na jego lędźwie, przyciągając go bliżej siebie. Czubkiem nosa trącił jego nos i uśmiechając się kącikiem ust, musnął jego wargi.


Burn baby, burn.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zajefizjo.pun.pl www.wsrh-cup.pun.pl www.mytupijemy.pun.pl www.stoppiwu.pun.pl www.gothicsite.pun.pl