Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#46 2012-05-23 19:45:50

Nathaniel Black

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 357
Punktów :   

Re: Nathaniel x Kosma

- W porządku. - mruknął na jego przeprosiny. Jak na razie nie było źle, wiec i nie miał zamiaru narzekać, czy się skarżyć na taki obrót wydarzeń. Przeciw tej ogromnej psinie raczej nic nie miał, zwłaszcza, jak widział użerającego się z nim Kosmę. Bo to naprawdę zabawnie według niego wyglądąło.
- Ale i tak go lubisz. - skwitował, idąc obok niego. - Widać to po tobie. - dodał jeszcze, jakby chciał wyjaśnić, czemu uważa właśnie tak, a nie inaczej.
- O jezu, waży więcej ode mnie. - mruknął, patrząc na psa ze zmrużeniem oczu.


życie jest piękne - wystarczy tylko dobrze dobrać psychotropy.

Offline

 

#47 2012-05-24 00:54:04

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Nathaniel x Kosma

- Tak, w sumie skurczybyka lubię. Cenna uwaga - uśmiechnął się lekko, z wszystkich sił zapierając się, by pies nie pociągnął go po raz kolejny. Z każdym spacerem miał w tym coraz większą wprawę, choć pomysłowość owczarka dawno już przerosła jego wyobrażenia. - Miło jest mieć kogoś, co nie skarży się od rana do wieczora, nie krzyczy na ciebie, nie przypomina o zaległych terminach... Może w sumie dlatego że nie ma strun głosowych - wzruszył ramionami, przechodząc przez przejście dla pieszych. - Czasem mam ochotę zamordować pierwszą lepszą osobę, a obecność tego pierona dziwnie uspokaja. Chyba dziwny ze mnie człowiek, nie wiem. Nie żeby mnie to jakoś specjalnie obchodziło.


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#48 2012-05-26 11:53:45

Nathaniel Black

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 357
Punktów :   

Re: Nathaniel x Kosma

Uśmiechnął się na jego słowa. Miło było tak go słuchać, widzieć ten delikatny uśmiech na jego twarzy. Było to w pewien sposób relaksujące.
- Nie powiedziałbym, że jesteś dziwny. - mruknął cicho, obdarzając go nieco szerszym uśmiechem. Dla niego to naprawdę nie było jakoś dziwne, czy inne. W końcu, to on sam musiał wytrzymywać ze swoimi własnymi dziwactwami, ze swoją chorobą, która robiła z niego wariata.


życie jest piękne - wystarczy tylko dobrze dobrać psychotropy.

Offline

 

#49 2012-05-26 22:58:42

Kosma Markovich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 194
Punktów :   

Re: Nathaniel x Kosma

Parsknął śmiechem, słysząc jego słowa. W sumie to chyba wcześniej nie uwierzyłby, że tak fajnie można spędzać czas z poznaną godzinę wcześniej osobą. O dziwo w obecności Nate'a czuł się swobodnie, nie musiał bawić się w nadmuchane grzeczności i inne hipokryzje spotykające go na każdym kroku. Plus chłopak nie miał o nim bladego pojęcia, nie oceniał go z góry, nie krytykował za każdą bzdetę. Niestety z tego typu zachowaniem spotykał się codziennie w pracy.
- Uwierz mi, poznałbyś mnie lepiej i natychmiastowo zmieniłbyś opinię - mruknął, schodząc schodami nad nadbrzeże. Rozglądnął się dookoła, szukając najdogodniejszej drogi do niewielkiego portu. Odnalezienie go nie stanowiło większego problemu, tłumy turystów tłoczyły się niczym wielkie stado, czekając na prom, który zabierze ich na Liberty Islad. - Także może tego nie zmieniajmy, co? Bo to takie miłe, nie musieć udawać, pieprzyć głupoty. Choć z drugiej strony...


Eat. Pray. Fuck.

Offline

 

#50 2012-06-01 16:40:36

Nathaniel Black

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 357
Punktów :   

Re: Nathaniel x Kosma

Tyle, że Nate zupełnie nikogo nie oceniał i zawsze starał się być obiektywny, nie ważne, co o tej osobie usłyszał, nie ważne, jak wyglądała. Nic więcej się nie liczyło, Black traktował wszystkich zupełnie jednakowo.
- Wątpię. - odpowiedział spokojnie, uśmiechając się do niego promiennie. Zeskakiwał po kolejnych to schodach, patrząc na niego. - Mój stosunek do ciebie i tak by się nie zmienił. - dodał, puszczając do niego oczko. - Nie musisz niczego udawać. I nie chcę niczego udawać, naprawdę. Bądź szczery, proszę.


życie jest piękne - wystarczy tylko dobrze dobrać psychotropy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ovb-zdw.pun.pl www.zwierzaczkowo.pun.pl www.saif70.pun.pl www.bakuganbitwa.pun.pl www.minecraftrl.pun.pl