Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 2012-05-19 00:58:39

Samael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lucyfer x Samael

Gdyby Samael usłyszał to, co sobie tam myśli Lucyfer o tym, że nie dożyje czterdziestki, zapewne by stwierdził, że brzmi to jak jakaś śmiertelna choroba, a nie naturalna kolej rzeczy. No ale, tak naprawdę, co on tam wiedział?
Nie odezwał się już, nie chcąc go jeszcze bardziej denerwować. Bo co, jeśli mężczyzna w końcu przestanie go ignorować i naprawdę dostanie w twarz? Sesja zdjęciowa, w której niedługo bierze udział raczej by się nie odbyła..


Skoro i tak jestem w piekle, to mogę chociaż trochę poszaleć przed śmiercią?

Offline

 

#47 2012-05-19 01:04:29

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Samael

Lucyfer planował jakiś spektakularny koniec. Może weźmie przykład z Briana Kinney'iego i sprawi sobie najlepszy i ostatni orgazm w życiu? To byłoby coś. Chociaż na pewno mało oryginalne. On musi wymyślić coś innego. Ale przed nim jeszcze kilka lat życia. Cóż, trochę szkoda....
-Mów coś. - mruknął. Nudziło mu się.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#48 2012-05-19 01:09:17

Samael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 227
Punktów :   

Re: Lucyfer x Samael

- Weź się zdecyduj. Najpier nie chcesz ze mną gadać, a po chwili każesz mi mówić. - prychnął, upijając łyk swojego piwa. - Normalnie gorzej, niż baba w ciąży. - skwitował jeszcze, z nudów machając nogami w powietrzu. Czemu, do jasnej cholery, musięli tu siedzieć? Czy ten, który go wynajął naprawdę nie zdawał sobie sprawy, że w ogóle nie ma z tego żadnych szans? Samael nie powinien się na to zgadzać, ot co.


Skoro i tak jestem w piekle, to mogę chociaż trochę poszaleć przed śmiercią?

Offline

 

#49 2012-05-19 13:42:03

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Lucyfer x Samael

-Jest różnica między nie gadaniem na jakiś temat, a nie gadaniem w ogóle. Słuchaj ze zrozumieniem - powiedział, kładąc się tak, by mógł sobie bez przeszkód kontemplować sufit. Kto by pomyślał, że może być taki ciekawy? Biały, otynkowany i... biały. Cudny. Po chwili wyjął z kieszeni telefon i znowu zadzwonił do Matta, ten jednak nie odebrał.
-Jeżeli tak dalej pójdzie to naprawdę skłonię się do tego mordu - powiedział, zaciskając dłonie w pięści. Na temat komentarza o kobiecie w ciąży nie miał już ochoty się nawet wypowiadać. Jeżeli ktoś był odwrotnością kobiety pod każdym względem, to był tą odwrotnością właśnie Lucyfer.


You never know how much time you'll have.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.baniciaoc.pun.pl www.sport-video.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl www.radio-hajnowka.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl